Skocz do zawartości

lonialomax

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O lonialomax

 • Tytuł
  Użytkownik
 1. Pierwsze w trybie normalnym. Log zapisuje się bez bez informacji o usuwaniu i nie ma monitu o ponowne uruchomienie systemu. Dopiero w trybie awaryjnym proces usuwanie kończy się informacją o zapisie logu i ponownym uruchomieniu.
 2. Tak fixlog zapisuje się i następuje usuwanie w trybie awaryjnym. Przy uruchomieniu naprawy FRST z poziomu systemu w normalnym trybie fixlog zapisuje się, ale niema w nim żadnych informacji o wykonanej naprawie i usuwaniu. Nie pojawia się też okno z monitem o ponowne uruchomienie systemu. Czy jest możliwość, że AVAST blokuje poczynania FRST?
 3. Folder S-1-5-97 usunięty, ale też z trybu awaryjnego. Na żywo log z fixlog jest bez zapisu jakichkolwiek działań. Możliwe, że moje konto, które widnieje jako administrator ma jakieś ograniczenie? Fixlog.txt
 4. Połączenie karta- głośniki jest analogowe czy przez S/PDIF? Na jakim dźwięku testujesz? Jeżeli mp3 lub każdy inny dwu kanałowy to nie dziw się, że dwa kanały z czterech pracują z ograniczeniami. Te głośniki będziesz słyszał przy 6-cio kanałowym dźwięku jak DTS. Swoją drogą ten zestaw do PC za te pieniądze to nie najlepszy wybór. Sam się wpuściłem z zakupem Z-906 i mam wrażenie, że już staruszek Z-4 lepiej odtwarza dźwięki.
 5. No właśnie, nie tylko ścieżka jest zastanawiająca, ale i to że dzieje się to w Windows 7. W ogóle jak przejrzałem foldery językowe w SysWOW64, to w żadnym z nich nie ma podfolderów jak w sv-SE. Szukaj FRST nic nie znalazł, ale może z powodu, że do podfolderu S-1-5-97 przy próbie otwarcia jest Odmowa dostępu. Jak na razie jest pozytywna okoliczność system po tej podwójnej naprawie pracuje około 30 min. i TiWorker nie pojawił się😁 Oby tak zostało. Jeszcze raz dziękuję.
 6. Dziękuję za szybką interwencję. Po wykonaniu naprawy TiWorker.exe znowu się pojawił. Nie wiem czy wykonanie skanu FRST przy włączonym procesie pokaże jego aktywność? Fixlog w załączniku. Jednak Po włączeniu FRST proces się wyłącza także jest wyjątkowo przebiegły. akaś naprawa poszła w trybie awaryjnym wstawiam nowy fixlog.Fixlog.txt
 7. Witam. Problem polega na dziwnym zachowaniu tematycznego procesu, który włącza się po jakimś czasie i działa cały czas używając od 17-50% CPU. Według informacji z internetu proces ten jest skojarzony z Windows 8 i 10. Dziwne jest też to, że przy uruchomionym Menedżerze zadań (tu proces działa i słychać po pracy wentylatorów), a po uruchomieniu Process Explorera automatycznie wyłącza się i znika z Menedżera zadań, a wentylatory CPU zwalniają. Lokalizacja procesu to C:\Windows\SysWOW64\sv-SE .Z góry dziękuję za pomoc FRST.txt Addition.txt Shortcut.txt
 8. Dziękuję picasso za nakierowanie na rozwiązanie problemu. Zmiana trybu uruchomienia usługi Origin Web Helper Service na ręczny zlikwidowało powyższy problem i wszystko wróciło do normy.
 9. Tak jak w tak temacie, po uruchomieniu kółeczko na ikonie sieci nie kręci się i trwa to około minuty. W tym czasie otwarcie jakiejkolwiek aplikacji systemowej np. Menadżera Zadań kończy się całkowitą blokadą systemu i pomaga tylko restart. Mbam wykrył PUB.Optional.Reimage, ale usunięcie tego adware nic nie zmieniło. AdwCleanerC0.txt Gmer.txt FRST.txt Addition.txt
 10. Sprawdź, które elementy w głowicy wentylator są ruchome i tak jak pisałem, podklej element stały do osi wentylatora. Oczywiście tak by po sklejeniu głowica z łopatkami mogła się obracać. Możesz też poszukać na allegro czasami ktoś sprzedaje uszkodzoną kartę.
 11. Czy pousuwałeś z systemu sterowniki poprzedniej karty graficznej? Takie krzaczenie wskaźnika miałem z powodu kolidowania którejś wersji Firefoxa i wtyczki Flash Playera. Usuń z systemu sterowniki graficzne i wszystko z nimi związane programem DriverSweeper w trybie awaryjnym i zainstaluj ponownie.
 12. W podglądzie zdarzeń systemowych lub aplikacji nie masz żadnych błędów?
 13. Odkręcają się wkręty mocujące cały wentylator, czy tylko wysuwa się głowica z łopatami? Jeżeli to drugie to najlepiej użyć kleju epoksydowego (metal- plastik).
 14. Witam. Nie proszę o komentarze jak powinienem to zrobić, bo to wiem, natomiast nie wiem, jak tego dokonałem i w którym momencie popełniłem błąd. Po wielu daremnych próbach odbudowy sektora rozruchu zainstalowałem czysty system na nowej partycji, który utworzył sektor rozruchu na partycji ze starym systemem. Chcąc wykorzystać ten sektor tylko dla starego Windowsa usunąłem nowy z boot loadera za pomocą EasyBCD, a potem z formatowałem partycję z nowym systemem. Na chwilę obecną, po czyszczeniu w bcdedit wpisów nieaktywnych, sytuacja przedstawia się jak w załącznikach. Po przełączeniu w msconfig na uruchamianie normalne system nie uruchamia się i muszę robić naprawę rozruchu z płyty instalatora. Jak pozbyć się tego magazynu rozruchu i utworzyć nowy nie skutkujący powitaniem boot mgr is missing. BCDEDIT 2.txt
×
×
 • Dodaj nową pozycję...