Skocz do zawartości

MS Visio 2002 Pro - Wydobycie klucza licencji


wieslaw531

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Zmieniono mi kompa służbowego.

Na starym mam MS VISIO 2002 Pro do modyfikacji programu i konfiguracji sterownika ALERTON (klimatyzacja).

Niestety komputermani nie potrafią znaleźć nośnika (były trzy licencje) ale obiecali zakupić nowy pod warunkiem wydobycia tego klucza.

Jak go wydobyć (znaleźć) z kompa z zainstalowanym programem? System XP SP3.

 

Próbowałem na swoim kompie znaleźć miejsce, gdzie zapisany jest klucz np do MS Office 2007. Znam ten klucz.

Ale ani w rejestrze ani metodą wyszukaj text przy pomocy TC (na c:) nie znalazłem takiego wpisu (poza plikiem konfiguracyjnym TC - sekcja Search).

Everest Ultimate 5.50 wyświetla licencje zainstalowanych programów - również tego szukanego. Więc gdzieś to jest.

Możliwe, że zapis jest w konkretnym formacie. Tylko w jakim?

 

Pierwotny problem dotyczy kompa do którego nie mam w tej chwili dostępu. Ściągnąłem Everesta Ultimate oraz Corporate i spróbuję w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Dla systemów 64-bitowych serial MS Office 2007 są przechowywane w HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Microsoft\Office\12.0

Gdzieś tam mają być wartości REG_SZ DigitalProductID oraz ProductID stanowiące nr. seryjne produktu.

 

Nie powiem dokładnie gdzie, bo mam Vistę x86 (32-bit.), a dla mnie jest to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\Registration\{91120000-0030-0000-0000000FF1CE}

 

W rejestrze przydatna jest szukajka wyczulona na wartości typu ProductID, Serial, ProductKey itd.

 

http://www.mydigitallife.info/2007/01/12/how-to-reset-or-change-microsoft-office-2007-product-license-key-or-volume-license-key-vlk/

 

//EDIT

 

Do wyciągania kluczy produktu: http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...