Skocz do zawartości

Wolno działający internet..


Tiudi

Rekomendowane odpowiedzi

Od pewnego czasu co jakiś czas strony nie chcą mi się ładować - po dłuższym czekaniu zazwyczaj wyłączam i włączam internet. Szybkość pobierania jest za niska. Usunąłem niepotrzebne pliki, także z napisami : "toolbar...", zeskanowałem komputerem Kaspersky'm i nie mam więcej pomysłów. Podejrzewam, że w moim komputerze są wirusy itp. , dlatego zostawiam logi. Proszę o pomoc.

 

Dziękuję za zainteresowanie.

Extras.Txt

OTL.Txt

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Raporty nie mają żadnych konkretów, a infekcji nie widać. Komentarze poboczne w spoilerze:

 

 

 

1. Usuń tylko drobnostki adware:

- Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

- Internet Explorer: Opcje internetowe > Programy > Zarządzanie dodatkami > Dostawcy wyszukiwania > usuń wyszukiwarkę Ask.

- Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń.

 

2. Usługa Autodesk się zawiesza:

 

Error - 7/31/2013 4:39:35 AM | Computer Name = komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7009

Description = Upłynął limit czasu (30000 ms) podczas oczekiwania na połączenie się

z usługą Autodesk Content Service.

 

Error - 7/31/2013 4:39:35 AM | Computer Name = komputer | Source = Service Control Manager | ID = 7000

Description = Nie można uruchomić usługi Autodesk Content Service z powodu następującego

błędu: %%1053

 

Start > w polu szukania wpisz services.msc > z prawokliku Uruchom jako Administrator. Na liście dwuklik w Autodesk Content Service i Typ uruchomienia przestaw na Wyłączony. Zresetuj system.

 

3. Odinstaluj firmowy zbędny i problematyczny ASUS WebStorage.

 

 

 

 

Temat przenoszę do działu Sieci. Raporty wymagane działem: KLIK. Rozumiem, że Kaspersky Anti-Virus 2013 pojawił się już gdy był problem?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...