Skocz do zawartości

Problem z kontem rapidshare


rnssw4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem w połowie września konto rapidshare na allegro - zmieniłem Username Password Email. Aktywowałem na miesiąc RapidPro po upływie miesiąca nie aktywowałem następnego, na koncie zostały jeszcze punkty Rapids. Dziś zaglądam i jest tylko 1. W historii sprawdza że ktoś pozostałe przesłał na inne konto. Nie wiem czy sprzedawca miał możliwości mnie oszukać czy ma na kompie syf który przechwycił login i hasło. Dane te są zapisane w przeglądarce Mozilla Firefox, jdownloader, freerapid downloader. Zanim natrafiłem na to forum, znalazłem i przeprowadziłem scan programem ComboFix.exe.

 

Innych nieprawidłowości nie zauważyłem.

Proszę o waszą pomoc, opinie co jeszcze zrobić - jak najlepiej się przed takim czym zabezpieczyć.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie chciał bym tu wypowiadać na 100%, ale ostatnio na rapidzie zaszły pewne zmiany, ale odnośnie tych zmian powinieneś dostać emaila od rapida z informacjami, chodzi o to że wszystkie konta premium były likwidowane, a dokładniej to jakoś przerobione na inną formę, możliwe że to co zginęło jest na twoim koncie tyle że inaczej się ono nazywa. Najlepiej jak byś się dowiedział u źrudeł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...