Skocz do zawartości

Skaczący ping w grze/spadek fpsów


Gandahar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, prośiłbym o pomoc a mianowicie gram w diablo 2 od pewnego czasu przez internet i zauważam skok pingów w grze z 64 do 78 - 130 a nawet 240 i po chwili znów spada do 64 , podobnie jest z fpsami które skaczą z 600 do 400-300, mam internet 8 mb z vectry, wiem że może błacha sprawa ale bardzo bym prosił o jakiekolwiek rady :) dziękuję i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

http://lmgtfy.com/?q=Skacz%C4%85cy+ping+i+fps+w+Diablo+2

:)

To tak tytułem żartu a dalej mam nadzieję, że być może ktoś pomoże Ci w tym zakresie.

 

p.s Znając realia (na przykładzie FPSów) skaczące pingi to głównie wina tego, że sam coś ściągasz (być może w tle nawet nie wiedząc o tym, co wpływa znacząco na ping w grze), bądź to wina servera (zdarza się rzadziej ale jednak są takie przypadki, przykładowo zmiana root'a, jakieś prace naprawcze, etc.) Jeżeli chodzi o FPSy w grze, to konfiguracja sprzętowa / wymagania gry, ale na ten temat to nic nie powiem bo nie wiem na czym śmigasz i prawdę mówiąc w Diablo 2 nie grywam. btw, nie wiem czy to odpowiedni dział na tego rodzaju temat.

 

Powodzenia

Dawid

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...