Skocz do zawartości

Nie mogę wyłączyć Centrum zabezpieczeń


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

 

Dlaczego? Avasta mam, gdy go wyłączę poinformuje mnie on o tym.


Ale co, jak wyłączysz Awasta? Po co wyłączasz Avasta? Po co wyłączasz Centrum Zabezpieczeń? Ten program/funkcja z natury rzeczy powinne być włączone! ( tam czasami antyvira można na chwilkę wyłączyć w konkretnym celu).
Ludzie zgłaszają się na forum z problemem, że za Chiny nie mogą uruchomić Centrum Zabezpieczeń i wiele by dali, aby było jak dawniej. A ty kombinujesz jak koń pod górę. Radzę - opamiętaj się.
Odnośnik do komentarza

Jak chcesz rozwalic system to próbuj. Ta usługa ma być właczona. Niezależnie czy masz Avasta czy jakikolwiek inny soft zabezpieczający. Zresztą sam Avast broni cię przed własną... :P

Tylko po co? Jak mogę rozwalić system? Avasta wyłączam tylko wtedy gdy jestem do tego zmuszony... Po restarcie już działa.

 

Zapora Windows włączona. Windows Defender nie używam, wyłączony. Z Windows Update korzystam.

 

Więc dlaczego wyłączenie centrum zabezpieczeń ma rozwalić system? Nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Witam! Nie mogę wyłączyć Centrum zabezpieczeń w Windows Vista i 7. Wyłączam je w usługach oraz zaznaczam by się nie uruchamiało, jednak nadal się uruchamia.

 

cos koło tego:

http://windows7themes.net/disable-windows-7-security-center-warnings-completely.html

 - wylaczenie albo tylko alertow Centrum, albo w ogole Centrum.

Sprawa calkowitego wylaczenia Centrum jest oczywiscie sprawa dyskusyjna, ale nie jest rownoznaczna w zadnym stopniu z polozeniem systemu. I wielu  uzytkownikow - tych-ktorzy-wiedza-co-robia  - wylacza Centrum. Jak i wiele innych komponentow windows.

Z Centrum jest troche tak, jak z wylaczeniem DEP w xp - niekiedy wylaczenie jest po prostu wygodne dla uzytkownika. Ale warto, zeby wiedzial, "co robi".

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...