Skocz do zawartości

Daemon Tools Pro - okres testowy upłynął


TomecekGD

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Ileś tam tygodni temu instalowałem Daemon Tools Pro. Teraz chciałem zainstalować go ponownie, ale nie mogę, bo informuje mnie, że okres testowy upłynął. Potrzebuję go dosłownie na jeden dzień. Czy ktoś ma pomysły jak to coś ponownie zainstalować na moim PC?

 

Sam podjąłem odpowiednie kroki, ale nici z tego. Co robiłem? Użyłem jv16 power tools do usunięcia wszelkich plików z dysku i kluczy w rejestrze pozostałych po DT Pro i SPTD. Chciałem zmienić SID PC, ale nic to nie daje. Tzn. NewSID w Windows 7 nie działa, ale użyłem sysprep i nadal wyskakuje błąd przy instalacji.

 

post-600-051439900 1287074578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie wystarczy wersja Lite, lub jakiś inny program tego typu, jak np. Alcohol, czy Virtual CloneDrive?

Jeśli nie, to będzie ciężko, bo będzie trzeba dobrać się do kluczy, do których normalnie nie ma dostępu, niestety nie wiem nawet jakie to są klucze, ale nawet jeśli bym wiedział, to jest to naruszenie warunków licencji, więc i tak bym z tym nie pomógł. Napisz więc lepiej po co Ci to jest, wtedy, być może jakoś to obejdziemy.

Odnośnik do komentarza

TomecekGD

 

Takich pytań nie może być na forum. Sevard zadał pytanie, na które nie odpowiedziałeś: po co Ci wersja Pro (jeśli są darmowe), co takiego szczególnego chcesz użyć w Pro czego nie można (?) w odpowiedniku darmowym. Nadal krążysz na temat "ponownej instalacji", na co tu publicznie nikt nie odpowie. Jestem zmuszona temat zamknąć.

 

 

Natomiast wątki nie pasujące tu do treści zostały wydzielone w osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...