Skocz do zawartości

Antywirus+firewall - Jaki zakupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Natenczas przeczytałem tak po krótce,generalnie to chodziło mi o to żeby właśnie kogoś nie zrobić w jajo,bo kompletnie nie wiem jak do tego podejść i własnie w tym rzecz czy powiedzmy osobie zaintweresowanej bedzie program działa bez problemów akurat co do legalności itd to nie ma problemu w moim przypadku bo kod aktywacyjny jest pobrany poprzez mój sms z mojego numeru iplusa a odsyłacz do wersii jest na strony kasperskiego wiec wydaje się że do tego miejsca jest wszystko jak najbardziej w porządku,dalszy proces instalacji już dokładnie nie pamiętam jak przebiega ale wydaje mi się że to jest wysterczające do zainstalowania programu nie jest on konkretnie przypisany do danej osoby.Jednak w razie problemów zawsze można zwrócić osobie pieniążki i już,co do samego handlu czy to jest prawnie ok itd tego powiem szczeże niewiem ale nie wydaje mi się żeby to był jakoś szczególny problem w końcu zapłaciłem za to a jeśli nawet coś jest nie do końca zgodne to powiem ze jakoś się tym ni eprzejmuje nie takie rzeczy ludzi wyprawiaja ja nie zdobyłem kodu w nielegalny sposób itd,no nic ja chyba już zakończę temat bo głowa mnie rozbolała a gra nie wart świeczki oczywiście jest pewnie sporo Cwaniaków co kombinuje i wtedy nabywanie programów kodów jest obarczone ryzykiem,dzięki za zainteresowanie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...