Skocz do zawartości

Do usunięcia


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Teraz zauważyłem jakiś komentarz by w BurnAware Free wybrać w opcjach "Zakończ płytę (późniejszy zapis nie będzie możliwy)", inaczej nie będę mógł odtworzyć płyty na moim czy innym komputerze, a jednak chyba nigdy nie miałem problemów, jak to jet?

 

Tak jak napisał Belfegor, płytę nie zamkniętą można otworzyć na PC, można również dograć do niej dane, nie otworzysz jej na odtwarzaczu zewnętrznym jeżeli będziesz chciał obejrzeć film czy słuchać muzy, nie jest to żaden błąd programu, mają to wszystkie programy do nagrywania.

A swoją drogą to jeżeli program nie stwarza żadnych problemów to po co kombinować, błędy w nagrywaniu mogą zależeć od wielu czynników a nie tylko od programu.

Ja np. używam takiego programu który się nazywa ONES, pewnie nie jest za bardzo znany, dosyć stary i już ciężko go znaleźć, ale sprawuje mi się dobrze więc nie mam go zamiaru zamieniać na inne bardziej znane, chwalone i reklamowane programy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...