Skocz do zawartości

Windows z Bsodami


TheKasarR

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakładam temat ponieważ zauważyłem że od czasu do czasu na moim komputerze pojawiają się BSOD'y.

 

Mój brat pod moją dłuższą nieobecność (lat 11) pościągał z torrentów (co samo to uważam za karygodne) różne gry i filmy....

 

Teraz muszę to wszystko uprzątnąć, wydaje mi się że wirusy też pościągał bo ratowałem się LiveCD od Kaspersky i Kilka Wirusów wykrył właśnie w tych plikach. Pliki zostały natychmiastowo usunięte, prawdopodobnie nie ma też już pustych wpisów w rejestrze, bo użyłem TuneUp'a.

 

Prosiłbym o sprawdzenie czy jest wszystko ok, czy może infekcja dalej jest.

 

Jest to system 64 bitowy jak można zauważyć w logach, dlatego loga z GMER'a nie załączam.

 

Pozdrawiam. :)

 

Edit: Bsod jest związany "Uncorrectable HardWare Error" Coś bynajmniej w tym stylu ponieważ bsod pokazuje się przez może max 2s.

OTL.Txt

Extras.Txt

Edytowane przez TheKasarR
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Logi z OTL źle zrobione, ustawione opcje Wszystko, a ma być Użyj filtrowania. Konfiguracja: KLIK. Raporty od nowa zrób.

 

 

Jest to system 64 bitowy jak można zauważyć w logach, dlatego loga z GMER'a nie załączam.

 

A tu niespodzianka, GMER jest już natywnie kompatybilny z x64: KLIK.

 

 

Zakładam temat ponieważ zauważyłem że od czasu do czasu na moim komputerze pojawiają się BSOD'y.

 

Punkt 5 w ogłoszeniu: KLIK.

 

 

Teraz muszę to wszystko uprzątnąć, wydaje mi się że wirusy też pościągał bo ratowałem się LiveCD od Kaspersky i Kilka Wirusów wykrył właśnie w tych plikach. Pliki zostały natychmiastowo usunięte

 

Ale jakie to były wirusy (nazwy zagrożeń i konkretne ścieżki dostępu)?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Dziękuje za taką szybką odpowiedź.

 

Wirusy były typu Trojan Downloader I Chyba jeszcze coś w tym stylu.

 

Wszystkie znajdowały się na dysku E (3 partycje C,D oraz E)

 

Logi z OTL Poprawione wstawione..

 

Gmer zostanie zrobiony po usunięciu Daemon Tools'a. (jak ten postęp idzie w góre, że już nawet gmer na 64 bitach działa, [kiedyś nie działał].)

 

Co do bsodów to z dumpami czy coś w tym stylu jeszcze nie zbyt potrafie się obsługiwać. Postaram się wysłać odczyty z programów jak najszybciej mi się uda.

 

Pozdrawiam.

 

EDIT : Folder Minidump Jest Pusty O.O

EDIT 2 : Gmer Powoduje natychmiastowy restart systemu. Włączam i restart. Jest to dla mnie dziwne...

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...