Skocz do zawartości

Nie ładujący się facebook, gmail, czasem inne strony


tinkerbell

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Piszę na tym forum, ponieważ jeżeli chodzi o informatykę, jestem totalnym laikiem.

Od kilku dni miałam pewne problemy z ładowaniem niektórych stron. Zaczęło się od tego, że 3 dni temu miałam problemy z wejsciem na onet.pl, strona w koncu sie załadowała,ale wygladała jak stworzona w notatniku. Mysłałam, że to jakies ich problemy techniczne, na nastepny dzien problem znikł. Za to wczoraj miałam problemy z zalogowaniem sie na facebook'a, strona startowa bardzo długo sie ładowała, albo nie ładowała wcale, tez wygladała jak z notatnika, później jakims cudem udało sie na chwile zalogowac, ale nie wysiwetlały sie obrazki, zdjecia, praktycznie zadna z funkcji nie była dostepna. Miałam tez problemy z zalogowaniem sie na gmail. We wszystkich przegladarkach problem jest taki sam, nie odpala sie facebook. Widziałam na forum podobne watki,ale ja korzystam z internetu Play, nie wiem gdzie w opcjach mogę próbować coś zmienić. Chciałam dodać, że kilkakrotnie skanowałam komputer i nie mam zadnych wirusów, aktualnie strona facebooka tylko sie nie ładuje. W żadnej przegladarce. Mam Windowsa XP, czy ktos mógłby mi pomoc? :-((

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...