Skocz do zawartości

Coś blokuje mi stronę microsoft.com


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chyba nie muszę instalować tego Netframework. Gdyż teraz nawet jak instalowałem sp2 to mam w panelu sterowania ten program "Microsoft Net. Framework 2.0 Service Pack 2" Teraz zauważyłem, więc zainstalował się wraz z sp2. Jak sobie zintegruje ten mój goły XP z sp3, to przeczuwam, że zainstaluje się również.

 

 

PS: Sterowniki to sobie znajdę, poradzę sobie jakoś.

Odnośnik do komentarza

Gdyż teraz nawet jak instalowałem sp2 to mam w panelu sterowania ten program "Microsoft Net. Framework 2.0 Service Pack 2" Teraz zauważyłem, więc zainstalował się wraz z sp2. Jak sobie zintegruje ten mój goły XP z sp3, to przeczuwam, że zainstaluje się również.

 

To dodatkowa instalacja, nie pochodzi z pakietu SP2. Poza tym:

 

Po sterownikach instalujesz netframework 2.0

 

Od razu instalacja wyższej wersji .NET Framework 3.5 SP1 (zawiera .NET Framework 2.0 SP2 + .NET Framework 3.0 SP2):

 

http://www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=22

 

Pełny pakiet

Aby pobrać pełny pakiet, a nie program inicjujący, kliknij poniższe łącze:

Dodatek Service Pack 1 do programu .NET Framework 3.5 (pełny pakiet)

http://download.microsoft.com/download/2/0/e/20e90413-712f-438c-988e-fdaa79a8ac3d/dotnetfx35.exe

.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie i efekt końcowy:

 

Czekałem na płytę dlatego tak długo.

 

Zaisntalowałem Win XP z sp2 po czym bez najmniejszych problemów sp3 i jest Win XP z sp3.

 

Wszystko robione według Waszych porad i poradników przesłanych przez picasso

 

Aktualizacja również była wszystkiego. Najnowsza wersja IE oraz Mozilli.

 

Zapora sieciowa zaisntalowana oraz antywirus jak również przed wł. sieci zablokowałem porty.

 

Również była format dysków i nowe partycje.

 

Komputer chodzi stabilnie. Wszystko działa jak należy i nie resetuje się. A uruchamianie sytemu nie trwa zbyt długo.

 

Tak więc w krótkiej wersji: Jest już wszystko dobrze i zostało zrealizowane według wyższych wytycznych.

 

 

Dziękuje i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...