Skocz do zawartości

zzz


Anonim11

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Brak oznak czynnej infekcji. Masz tylko historyczny ślad podpinania zainfekowanych USB, ale to nie ma związku z opisywanym problemem, w ogóle nie ta modyfikacja. Skasuj klucz i po sprawie:

 

Start > Uruchom > regedit

 

Ciachnij:

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\mountpoints2

 

Po restarcie się odbuduje.

 

 

Czasami sygnalizuje mi, że mam za mało ramu do uruchomienia danego programu, a posiadam ich aż dwa giga! Pierwszy raz spotkałem się przy instalacji gry. Wyskoczyła wtedy informacja, że posiadam mniej niż 96 MB.

 

W nagłówku OTL nic zwracającego uwagę:

 

2,74 Gb Total Physical Memory | 1,97 Gb Available Physical Memory | 71,84% Memory free

5,34 Gb Paging File | 4,62 Gb Available in Paging File | 86,60% Paging File free

 

Przypuszczenia na podstawie widzialnych aplikacji:

 

1. Może "memory leak" w AVG 2012 (moduł AVG Identity Protection): KLIK.

 

2. Przy okazji, w starcie chodzi AQQ, które domyślnie ma włączony ten oszukańczy proces zwalniania pamięci: KLIK. To może dołożyć cegłę do sprawy. Sztuczne ingerencje w pamięć można wyłączyć: Konsola XML > komenda set advanced on > po tym w ustawieniach pojawi się nowa pozycja "Tylko dla zaawansowanych użytkowników".

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...