Skocz do zawartości

Fixitpc.pl i szalejący wentylator


Aux

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Fixt-owcy...

 

Chciałem zapytać, co może powodować wysokie obroty chłodzenia z czym związane jest wysoki poziom używania procesora.

Jestem uczestnikiem wielu innych for w internecie, lecz takowe objawy nie są mi znane. Jeśli zajrzę na fixitpc.pl to pierwsze kilka minut wentylator leci na pełnych obrotach, jakby chciał zaraz odfrunąć. Powtórzę jeszcze raz, dzieje się to tylko na fixit.pl..

Dodam jeszcze, że używam najnowszej przeglądarki Opera z około 50-cioma otwartymi zakładkami. Problemu nie ma do puty, do puki nie wejdę na fixit.pl.

I jeszcze to, że jeśli nie odświeżam stron na fixit.pl to problem ustępuje.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak czyściłem kilkakrotnie cache tylko kiedy to było miesiąc, tydzień czy dwa wstecz nie wiem.

Jak pisałem w pierwszym poście, sytuacja się uspokaja jeśli nie odświeżam stron na fixitpc.pl

Zrobię teraz profilaktycznie czystkę cache, zobaczymy czy się coś poprawi.

 

Edycja:

 

Problem nie ustępuje i wydaje mi się, że występuje on z racji tego, że mam sporo otwartych zakładek które same z siebie żrą już zasoby.

Testowałem trochę i wydaje mi się że wentylator szaleje na większości zakładek które akurat są otwarte, ale więcej na tych,

które używają skryptów java i programów w flash.

 

Będę musiał zająć się odchudzaniem laptopa...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...