Skocz do zawartości

Facebook - problem z zalogowaniem


przemo22

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj około godziny 00:30 wchodząc na facebook'a dostrzegłem informajcę iż ktoś próbował zalogować się na moje konto, i komunikat w celu zmiany hasła, wedle którego postąpiłem zmieniając hasło. Kiedy próbowałem później zalaogować się na konto, po kliknięciu zaloguj, strona wracała do formy przed zalogowaniem, czy do strony głównej. Raz udało mi się wejść na chwilę na konto, poprzez odzyskiwania hasła dzięki kontu google, lecz w tym samym czasie pisałem z kimś przez komunikator i jak już wróciłem na facebook'a to strona znowu była stroną główną.

 

@edit

- usuniete cookies'y, ustawienia witryn, dane witryn offline,

Przeglądarka: Mozilla Firefox

Na innych też nie działa.

Jakbym chciał zmieniać hasło jeszcze raz to póki co mam: "Wprowadziłeś(aś) zbyt wiele kodów. Spróbuj ponownie później."

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Napewno nie był to phising, gdyż zawsze wchodzę na facebook'a przez ten sam link, zapisany w wyskakujących skojarzeniach w pasku adresu.

Dziwną sprawą jest ping z facebook'iem wynoszacy 141. Ogólnie strona chodzi całkiem wolno. Stworzyłem nowe, testowe konto, i na nim wszystko działa dobrze.

Teraz już nie mogę zresetować hasła gdyż wyskakuje "Wprowadziłeś(aś) zbyt wiele kodów. Spróbuj ponownie później.".

 

OTL: http://pastebin.com/xSjipwM8

EXTRAS: http://pastebin.com/WWTUV2iC

 

 

@edit

Dziwne zjawisko. Po którymś razie zalogowało mi do Facebooka, widziałem swój profil, a po chwili wyskoczyła informacja iż muszę się zalogować.. wtf? Dodatkowo mój znajomy też miał coś, iż ktoś próbował mu wejść na konto, a dodatkowo na skype mój znajomy też mówi że mu facebook nie działa... . W sumie to mamy ten sam internet i mieszkamy w tym samym mieście. Może to mieć jakiś związek? Pewnie tak. Po paru różnych próbach dowiedziałem się tyle:

 

 

 

 

Zawartość chwilowo niedostępna

Nie można wyświetlić żądanej strony. Może ona być chwilowo niedostępna, wybrany link może nie działać lub możesz nie mieć uprawnień do wyświetlania tej strony.

 

Plik hosts jest w porządku. I dodatkowo wiem że jedna na około 10-20 prób zalogowania się działą normalnie, lecz wyskakuje okienko o niezalogowaniu.

 

Patrząc na pasek stanu udało mi się złapać dziwną rzecz, a dokładnie z czym podczas logowania łączy się facebook. Nie wiem czy to poprawne czy nie, ale pokazuje(lewy dolny róg - pasek stanu):

 

f39476f65c266.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...