Skocz do zawartości

Zmiana literki dysku


Rekomendowane odpowiedzi

Picasso, a ja mam inna propozycję. Skoro chłopak ma live CD ( jak wiemy błedy z literami powstały na skutek niewłaściwej instalacji) niech sobie skopiuje dane z obecnej partycji C na pozostałe partycje i postawi Winde od nowa. Tak wiem, to nie jest rozwiązanie idealne ale ze zmiana litery na dysku systemowym zawsze są problemy http://blogs.technet.com/b/plitpromicrosoftcom/archive/2009/11/17/zmiana-litery-dysku-systemowego.aspx

 

slowem, nie ma gwarancji że wszystko bedzie działać właściwie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

michaelwaut, jaśniej wyraź się, co to znaczy "daję i nic" = co widzisz?

 

Tak poza tym, to tu koniec końców literę "C" to prawdopodobnie tylko przez postawienie nowego Windows. System był sprawny na literze F, programy do partycjonowania nie potrafiły zmienić liternictwa, modyfikacje w MountedDevices zaszkodziły, więc nie ma tu innej drogi na przetasowanie liter. Zmiana litery systemu nigdy nie była prosta, tym bardziej w sytuacji, gdy system został poprawnie zainstalowany (bo litera F to nie błąd w klasycznym rozumieniu).

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Spróbuj jeszcze tego:

Wejdź na tego linuxa w menadźer plików, wejdź w partycję systemową > Windows > System32 > config, będą tam pliki DEFAULT, SAM, SECURITY, SOFTWARE i SYSTEM, skopiuj je w bezpieczne miejsce, wejdź w folder Regback,i podmień pliki DEFAULT, SAM, SECURITY, SOFTWARE i SYSTEM, potem spróbuj uruchomić komputer.
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...