Skocz do zawartości

Wolno ładujące się strony


zelgawis2

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pewien problem, otóż bardzo wolno działa mi internet - strony lądują sie ponad minute często. nawet takie, ktore nie maja zbyt wiele obrazkow itd..

 

jak gram w gry to wszystko jest ok, zero ścin i skoków pingów(utrzymuje sie na poziomie 45-50ms), freezów.

 

a zwykłe strony ładują się strasznie długo, tak jakby internet "stawał" na jakis czas. jak pinguje jakies strony przez wiersz polecenia to czas odpowiedzi jest na poziomie 25-35ms czyli ok.

http://imageshack.us/photo/my-images/841/abcyy.png/

 

 

na kazdej przeglądarce tak jest(chrome, ie, mozilla), opery nie mam zainstalowanej.

 

jakies sugestie?

 

 

combofixa już używałem dziś wcześniej(przed napisaniem posta). wiem, ze nie powinienem tego robic, ale podjalem decyzja swiadomie liczac sie ze wszelkimi konsekwencjami. zalaczam logi.

 

 

ps. nie wykluczam wady sprzetowej, tj. WiFi, tylko zastanawia mnie dlaczego w takim przypadku w grach jest wszystko okej?

ComboFix.txt

Add-Remove Programs.txt

ComboFix-quarantined-files.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
combofixa już używałem dziś wcześniej(przed napisaniem posta). wiem, ze nie powinienem tego robic, ale podjalem decyzja swiadomie liczac sie ze wszelkimi konsekwencjami. zalaczam logi.

 

I nic Ci z tego nie przyszło, tylko wymęczony system. A log z ComboFix to jest log filtrowany, bo narzędzie służy do określonego celu (usuwanie infekcji) a nie wszystkich problemów jak leci. Raporty podające więcej informacji i to bez inwazji w system: KLIK. Kończąc sprawy niefortunnego uruchomienia:

 

 

 

Wyczyść śmieci / adware i usuń w prawidłowy sposób narzędzie:

 

1. Przez SHIFT+ DEL skasuj ten plik (odpadek po starej infekcji "policją"):

 

C:\Documents and settings\All Users\Dane aplikacji\dsgsdgdsgdsgw.js.

 

2. Odinstaluj przez Panel sterowania adware AVG Security Toolbar, uTorrentControl_v2 Toolbar. Wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox.

 

3. Uruchom AdwCleaner i zastosuj Usuń. Po ukończeniu praxcy zaś Odinstaluj.

 

4. Odinstaluj w prawidłowy sposób ComboFix. Start > Uruchom > wklej komendę:

 

"C:\Documents and settings\Administrator\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

 

 

 

 

mam pewien problem, otóż bardzo wolno działa mi internet - strony lądują sie ponad minute często. nawet takie, ktore nie maja zbyt wiele obrazkow itd..

 

Temat przenoszę do działu Sieci. Dostosuj się do zasad działu: KLIK. I upewnij się, że problemu nie tworzy osłona Web od ESET NOD32 Antivirus.

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...