Skocz do zawartości

Błąd instalacji Windows 8 x86 na maszynie wirtualnej


diox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,jak w tytule tematu,nie mogę zainstalować Windowsa 8 na maszynie wirtualnej.Używam do tego VirtualBoxa. Gospodarzem jest Windows 7 Home Premium x64. Najpierw po uruchomieniu maszyny,bootowaniu z obrazu Windows pojawia się na ekranie napis "Windows" a po chwili pokazuje się błąd:

post-9176-0-42170700-1360334221_thumb.jpg

Czy jest możliwość rozwiązania tego problemu? Jeszcze daję specyfikację laptopa,Lenovo G560:

 

Intel Pentium P6000

Nvidia Geforce 310M

4 GB Ram DDR3

Dysk twardy 500 GB .

Windows XP i Windows 7 prawidłowo instaluje się na maszynie i użytkowanie tych systemów przebiega bez problemów.

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Udało mi się zainstalować Windows 8 na VMware Player,bez żadnych problemów zaczęła się instalacja Windowsa i ukończyła się sukcesem. Mam tylko jeden problem,nie znam tego VMware Player i nie wiem, jak zrobić Internet na maszynie wirtualnej,mógłby mi ktoś podpowiedzieć? - naprawione

I jeszcze jedno pytanie do picasso, czy logi z OTL są wiarygodne z Windows 8?

Edytowane przez diox
Odnośnik do komentarza
I jeszcze jedno pytanie do picasso, czy logi z OTL są wiarygodne z Windows 8?

 

Tak, ale trzeba brać poprawkę na komponenty Microsoftu. Program nie ma dostosowanego filtrowania do tej platformy, dlatego na ustawieniu Użyj filtrowania widać dużo wpisów usługowych Microsoftu (normalnie zostałyby ukryte). Prawdopodobnie to już nie zostanie skorygowane, program OTL nie jest rozwijany. Być może jakieś nowe narzędzie się pojawi. Być może. Nic więcej nie wiem.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Release Preview to zbyt stara wersja, niektóre zmiany są tylko w RTM. Pobierz trial Enterprise RTM: KLIK. Klucz wbudowany w instalację. Aktywacja tej wersji musi być wykonana przed 15 sierpniem 2013 (wtedy przestanie działać aktywowanie). A po wygaśnięciu triala wystąpią typowe oznaki: Pulpit czarny ze znakiem wodnym i system będzie automatycznie resetowany co godzinę.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...