Skocz do zawartości

Połączenie VPN Win7 nie moge włączyć usług


olej87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam na forum jestem nowy i z gory przepraszam jak zrobie lub napisze coś źle. Więc tak chciałem za pomocą Noki X2 i Pc Suite uzyskać dostęp do internetu. Odpalam program (noki) telefon wyświetla połączenie z internetem jako aktywne. W zakładce sieciowej próbuje włączyć zamiast wi-fi połączenie telefoniczne i sieci VPN. Nazywa się Nokia X2-00 USB Modem (OTA) wciskam połącz i wyświetla się błąd 711 coś że menedżera połączeń usługi Dostępu zdalnego nie można włączyć. Więc tak wszedłem w Usługi i wyczytałem w necie że muszą być uruchomione tam 3 rzeczy telefonia (ręczne) Uruchom i włąśnie 2 usługi menedżera połączeń. Telefonia się uruchomiła a te dwie niechca pokazuje się komunikat błąd 1068 Uruchomione usługi zależności lub grupy nie powiodły się. Sprawdziłem zależności i chciałem uruchomić wszystkie te od których są one zależne tj. telefonia ale usługa Protokołu SSTP wyskakuje błąd 1079.

 

Bardzo proszę o jakąś pomoc bo już nie daje rady no chyba że jest jakiś inny sposób uruchomienia neta przez kabel z tej noki bo bardzo mi to potrzebne!!

 

Win7 SP1 x64

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Ok, czyli wygląda na to, że uszkodzone są tylko usługi odpowiadające za VPN i trochę innych typów połączeń, ale LAN działa.

 

To, co zaznaczyłeś, to jest sterownik, do którego możesz dobrać się przez Menedżer urządzeń, jeśli zaznaczysz Pokaż ukryte urządzenia i rozwiniesz gałąź Sterowniki niezgodne z Plug and Play. Jest tam tego trochę:

http://batcmd.com/windows/7/services/rasacd/

 

Ładujemy nowe polecenia:

sc qc rasacd > C:\cmd_log.txt

sc queryex rasacd >> C:\cmd_log.txt

sc qc tapisvc >> C:\cmd_log.txt

sc queryex tapisvc >> C:\cmd_log.txt

sc qc rasman >> C:\cmd_log.txt

sc queryex rasman >> C:\cmd_log.txt

sc qc rasauto >> C:\cmd_log.txt

sc queryex rasauto >> C:\cmd_log.txt

 

Do zaprezentowania ponownie plik C:\cmd_log.txt.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...