Skocz do zawartości

Czytnik kart pamięci


Wojtek1691

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W mojej opinii jest to problem ze sterownikami, podobnie jak w cytowanym wyżej wątku. Rzecz w tym, że w moim przypadku identyfikator sprzętu miał postać PCI\VEN_XXX&DEV_YYY.... (nie mam w tej chwili dostępu do sprzętu więc nie mogę podać dokładnych danych). Wrzuciłem w google i wyszło mi, że to produkt ECS i właściwym sterownikiem jest IC Card Reader. Spróbuj poszukać we właściwościach "Masowe urządzenie magazynujące USB" zamiast w "Generic Storage Device" (mój błąd w poprzednim poście). Mając właściwy identyfikator sprzętu bez problemu znajdziesz pasujący sterownik.

Odnośnik do komentarza

Właściwie to dokładnie nie wiadomo co to jest za czytnik, nie bardzo rozumiem o co tu chodzi:

(wkładam kartę zapala się dioda, ale żaden z dysków wymiennych nie czyta danych).

może podaj jaki typ karty wkładasz.

Identyfikator sprzętu typu "PCI\VEN_XXX&DEV_YYY.... " jest podawany chyba w przypadku kiedy sprzęt jest nierozpoznawany lub brak sterowników, w tym przypadku jest podana nazwa i zainstalowany sterownik, z tym że wskazuje on na to że jest to czytnik kart typu CF, i stąd moje pytanie o typ karty, jeżeli jest to czytnik uniwersalny to wygląda na to że nie są doinstalowane sterowniki na inne karty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...