Skocz do zawartości

Blue screen win32k.sys


polin

Rekomendowane odpowiedzi

tylko czy możliwe że nie zainstalowaly się jakieś sterowniki? Bo jakaś dziwna rozdzielczość jest której nie mogę zmienić.

 

Możliwe, że sterówników do grafiki nie było.

 

Sprawdź w Menedżerze Urządzeń co widać pod pozycją karta graficzna (należy rozwinąć)

 

A tu masz stronę do sterowników http://www.samsung.c...S02PL-downloads

 

pobierasz stery VGA Nvidia

 

 

Głupie pytanie to było, nie ma sterowników bo to czysty windows.

 

To bardzo dobrze. Sama zainstalujesz wszystko. I przynajmniej nie dostałaś w prezencie niepotrzebnego softu od producenta.

 

na pierwszy ogień sterowniki Chipsetu, potem grafika

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Było wszystko jak kupiłam laptopa,nic nie musiałam instalować.

 

W menadzerzeze na samej górze jest punkt Inne urządzenia i podpunkty z takimi żółtym wykrzyknikami

Kontroler ethernet

Kontroler magistrali zarządzania systemem

Kontroler PCI simple communications

Kontroler sieci

Kontroler video 3w

 

Pod karta graficzna jest

Standardowa karta graficzna Vga

 

Czyli nie ma tez sterowników internetu.

Odnośnik do komentarza
Było wszystko jak kupiłam laptopa,nic nie musiałam instalować.

 

W menadzerzeze na samej górze jest punkt Inne urządzenia i podpunkty z takimi żółtym wykrzyknikami

Kontroler ethernet

Kontroler magistrali zarządzania systemem

Kontroler PCI simple communications

Kontroler sieci

Kontroler video 3w

 

Pod karta graficzna jest

Standardowa karta graficzna Vga

 

Się przy okazji nauczysz. Wejdź na stronke którą podałem > klikasz sterowniki

 

i pobierasz Chipset oraz Nvidia VGA, potem Audio i Lan i Wireless (sieć) i tu zależy jaką masz karte albo to będą stery od Atherosa albo od Broadcom nie wiem jak karta sieci bezprzewodowej jest zamontowana.

najważniejsze - pobierasz pojedyńczo i instalacja. Sprawdzasz w MU co się zmienia, które zólte znikają

Odnośnik do komentarza
Napisales zeby pobrac nvidia VGA, a w trakcie instalacji jest napisane "you must install intel driver first". To w koncu intel czy nvdia.

masz podwójną karte instaluj i to i to

 

A z ta siecia to sama nie wiem, ani na pudelku ani w instrukcji, nie ma napisane jaka jest karta wirless. Mam sprobowac ktora bedzie dzialac?

 

Według loga z OTL masz kartę bezprzewodową Broadcom

Odnośnik do komentarza
na dole sa jakies bledy z aktualizacji systemu, wyskoczylo mi tez ze dwoch aktualizacji nie moze zainstalowac.

 

No są

 

rror - 2013-01-08 17:44:12 | Computer Name = Polin-Komputer | Source = Microsoft-Windows-WindowsUpdateClient | ID = 20
Description = Instalacja nie powiodła się: system Windows nie mógł zainstalować
następującej aktualizacji, ponieważ wystąpił błąd 0x80242016: Aktualizacja listy
widoku zgodności programu Internet Explorer 8 dla systemu Windows 7 x64 (KB2598845).

 

 

Zastosuj ten Fix od MS http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/Windows-Update-error-80242016

 

a potem pobierz od razu IE9 http://windows.microsoft.com/pl-PL/internet-explorer/download-ie

Odnośnik do komentarza

teraz zrób skan MHDD. Musisz w biosie przestawić opcje dysku z AHCI na IDE. Przedstaw Smart i wyniki skanu. Wtedy zobaczymy w jakim stanie jest urządzenie.

Co do kopi partycji można wykorzystać program Paragon Backup & Recovery, opisany tutaj jako przykład nr3. Ale najpierw skan MHDD.

 

Co do Twoich pytań odnośnie serwisu - zrobiliby to samo znaczy postawili system od nowa. Moim zdaniem dysk jeszce nie nadaje się do reklamacji i wymiany na nowy.

 

W logach są błedy sterowników Nvidia. Jest nowsza wersja tych sterów do pobrania ale o tym zdecydujemy później.

Odnośnik do komentarza

Chcesz mi powiedzieć, że zrobiłaś skan dysku w kilkanaście minut? To niemożliwe. Skanowanie ma być pełne.

 

Przedstaw obrazek zawartości płyty, którą znalazłaś. Jeśli to jest czysty system z SP1 to ja bym się w żadne kopie Recovery nie bawił. Nawet bym usunął partycje Recovery. Ale o tym mozna zdecydować po zobaczeniu zawartośći płyty dostarczonej z lapkiem.

 

Gdybym ja miał decydować o tym dysku to śmiało wykonuje zerowanie i remap. A potem robię skan i patrze jak wyglądają wyniki. Czy się poprawiły. Jeśli jest poprawa - instaluje system. Sterowniki itd. Przerabiałaś to juz. Jeśli nie ma poprawy, staram sie reklamować dysk w ramach gwarancji. Może uznają.

Odnośnik do komentarza

Uprzejmie donoszę, że dysk w czasie około 3500 godzin pracy zaliczył prawie 2000 wstrząsów.

Dodatkowo widoczna jest wysoka wartość parametru 11 - konieczność ponownych rekalibracji a to świaddczy o problemach z mechaniką dysku.

Bardzo prawdopodobne, że jest to skutek tak wielu wstrząsów.

 

Takiej wady serwis raczej nie uzna w ramach gwarancji.

Ja bym szybko kupował nowy dysk i może o większej pojemności.

Ten proponuję zostawić w przypadku konieczności reklamacji na inne podzespoły.

Odnośnik do komentarza
Takiej wady serwis raczej nie uzna w ramach gwarancji.

Ja bym szybko kupował nowy dysk i może o większej pojemności.

Ten proponuję zostawić w przypadku konieczności reklamacji na inne podzespoły.

 

OK, Wiesław. Ale poczekajmy na decyzję autorki. W zasadzie wszystkie dane ma zabezpieczone. Chce zobaczyć zawartość płyty z której postawiła system - ledwie tyle.

Oczywiście co dalej - decyzja należy do niej.

Odnośnik do komentarza

OK zawartoś niby Recovery to czysta (tak przypuszczam) bo nie miałaś sterowników instalka W7. Czyli z jednej strony jest pięknie. To znaczy ze strony własnego systemu (strzeż płyty jak oka w głowie).

 

Teraz decyzja należy do Ciebie - dysk nie jest w najlepszej formie, a szanse na nowy są niewielkie. Chociaż róznie to bywa.

Z drugiej strony lapek jest Ci potrzebny do pisania pracy dyplomowej a takie rzeczy czekać nie mogą. Teraz decyduj Ty - robisz zerowanie za pomocą MHDD. Potem remap i skan i sprawdzasz wyniki. Jeśli sie zmniejszyły (prawdopodobne) instalujesz od nowa system, sterowniki i programy.

Druga wersja. oddajesz lapka na Bóg wie ile do serwisu i pozbawiasz się narzedzia pracy.

trzecia wersja pracujesz na tym co jest w tejchwili (dysk) i kopiujesz wszystkei poprawki do pracy na dysk wymienny (pendrak). Zabezpieczenie gdyby dysk głowny siadł.

Twoja wola, co zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...