Skocz do zawartości

Problem: "System windows nie moze odnaleźć pliku... "


Roso

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

1. Usuń z Pulpitu plik Preferences. Przesyłam zedytowany plik zapakowany do ZIP: KLIK. Wypakuj na Pulpit.

 

2. Zamknij Google Chrome i upewnij się, że w tle nie działa proces chrome.exe. Start > w polu szukania wpisz cmd > wklej komendę:

 

copy C:\Users\Roma\Desktop\Preferences "C:\Users\Roma\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Preferences"

 

3. Uruchom Google Chrome i sprawdź czy nie ma żadnego błędu.

 

4. Zrób nowy log z OTL dowodujący zmiany, ograniczony do: tylko opcję Rejestr ustaw na Użyj filtrowania, wszystkie inne opcje na Brak + szukanie plików na Żadne i klik w Skanuj.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Wykonałam wszystkie polecenia. Mam pytanie - po wklejeniu komendy w czarne okienko systemu pokazała mi się odpowiedź:" Nie mozna odnalezc okreslonego pliku"- czy tak powinno być?

 

Nie. To oznacza, że zadanie podmiany pliku w ogóle się nie wykonało (czy na pewno pobrany plik został rozpakowany i umieszczony wprost na Pulpicie a nie w jakimś folderze na Pulpicie?). Poświadcza to log z OTL, brak pożądanych zmian. Ponadto nowe śmieci zainstalowały się, czyli Ask Toolbar (we wszystkich przeglądarkach).

 

1. Odinstaluj Ask Toolbar + Ask Toolbar Updater. Po tym wyczyść Firefox: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Popraw przez AdwCleaner (opcja Usuń).

 

2. W związku z trudnościami edycyjnymi preferencji Google Chrome proponuję to załatwić radykalniej: wyksportuj z Google Chrome zakładki, odinstaluj całkowicie Google Chrome (przy deinstalacji potwierdź usuwanie danych użytkownika), zainstaluj na czysto Google Chrome.

 

3. Zrób nowy log OTL z opcji Skanuj.

 

 

 

.

Edytowane przez picasso
19.05.2013 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...