Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaniem niektórych stron


Artie

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka miesięcy temu kilka stron przestało mi działać. Z czasem do grona zaczęły dołączać kolejne strony. Skanowałem komputer wiele razy - nic. W ustawieniach nic nie zmieniałem, więc nie wiem o co chodzi. Podam kilka adresów, może wiecie co je łączy (tibia.com, nasza-klasa.pl, jamlegend.com, esl.eu, a teraz nawet nie działają mi filmiki na headshot.pl) Pomocy!

PS: Nie kontrola rodzicielska, plik hosts czysty.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Zmieniałeś adresy DNS?

Daj logi (zwykły i extras) z OTL-a.

Jak wygląda sytuacja w trybie awaryjnym?

 

Otwórz CMD i wstukaj komendy:

 

netsh int ip reset reset.log
ipconfig /flushdns
netsh winsock reset

 

Jakie masz połączenie (przez modem/router/inaczej)?

 

Czy problem dotyczy wszystkich przeglądarek?

Czy używasz jakiegoś firewalla/zapory? Spróbuj na próbę wyłączyć.

Jaki system?

Odnośnik do komentarza

Miałeś zmienić wg TEGO adresy DNS na OpenDNS.

 

Pierwsze i trzecie polecenie nie działa - nie mam uprawnień.

Uruchom wiersz poleceń z uprawnieniami administratora.

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Wiersz polecenia - prawym na to i "uruchom jako administrator"

 

Potem konieczny restart kompa.

 

Jak dać te logi.

Logi dodaj jako załączniki do posta (jeśli się zmieszczą) lub na jakiś serwis wklejkowy, np. wklej.to, wklej.org, nopaste.pl.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

A ja dalej swoje... ;)

 

To niżej się tyczy "Kontroli rodzicielskiej" w Panelu sterowania...

 

Ograniczanie zawartości, jaką dzieci mogą wyświetlać w sieci Web

 

Korzystając z Kontroli rodzicielskiej, można określić, które witryny sieci Web dzieci będą mogły odwiedzać, a których nie. Istnieje też możliwość blokowania niektórych witryn sieci Web na podstawie ich zawartości.

 

Aby zezwolić na odwiedzanie konkretnych witryn lub zablokować konkretne witryny:

Kliknij, aby otworzyć aplet Kontrola rodzicielska. "Jeśli zostanie wyświetlony monit o hasło administratora lub potwierdzenie, wpisz hasło lub potwierdź.

 

Kliknij konto, dla którego chcesz skonfigurować filtr sieci Web.

 

W obszarze Kontrola rodzicielska kliknij opcję Włącz.

 

Kliknij opcję Filtr sieci Web systemu Windows Vista .

 

Kliknij polecenie Zablokuj niektóre witryny lub zawartość.

 

Kliknij opcję Edytuj listę dozwolonych/zablokowanych.

 

W polu Adres witryny sieci Web wpisz adres witryny sieci Web, do której dostęp ma być dozwolony lub zablokowany, a następnie kliknij opcję Zezwól lub Blokuj.

 

Odnośnik do komentarza

A ja dalej swoje... ;)

 

To niżej się tyczy "Kontroli rodzicielskiej" w Panelu sterowania...

Jak chce dodać kontrole rodzicielską to jest komunikat, że nie mogę tego zrobić ponieważ jest to konto administratora...

Zresztą moi rodzice mają tyle z komputerami wspólnego co... no nie ważne :D Niektóre strony przestawały działać z dnia na dzień

Odnośnik do komentarza

W ustawieniach routera szukasz blokowania adresów URL dla określonego komputera (adres IP). Ponieważ nie podałeś, jaki to sprzęt, nie da się tego dokładnie opisać. Dla mojego Linksysa ustawienia są w zakładce "Access Restrictions".

 

Wywal zapisy dotyczące Twojego kompa i najlepiej się nie chwal. ;)

 

Jeśli się okaże, że jakimś cudem nie znasz hasła, to na obudowie routera prawdopodobnie podane są domyślne dane do logowania. Większość ludzi nawet tego nie zmienia... niektóre instytucje publiczne też (sam się przekonałem :D). Dla Linksys jest to: login pusty i hasło admin.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No właściwie tak...

 

Pobierz jakieś LiveCD z systemem obsługującym sieć (może być OTLPENet - KLIK). Wypal obraz na płytce, odpal z tego komputer i spróbuj połączyć się ze stronami sprawiającymi problem.

 

Kiedyś miałem podobny problem, winne były sterowniki do karty graficznej (własne możesz przeinstalować), ale w tym przypadku dobór stron nie wygląda na losowe działanie.

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty. Wygasła jego żywotność ustalona zasadami. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...