Skocz do zawartości

Statyczne czy dynamiczne ip?


stinx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie działa mi poprawnie seed w utorrent sprawdzałem przykładowy torrent i działa pobieranie ale seed nie działa. Wiem że to mało informacji ale potrzebuje chyba krok po kroku sprawdzenie wszystkich możliwych prolemów. Sprawdzałem firewall tego on windows ale to nie to ponieważ w utorrent jest opcja "dodaj wyjatek do zapory"

 

wina routera to też nie problem ponieważ próbowałem na samym kablu i to samo. Zapewne będziecie chcieli wiedzieć co to za internet smile.gifHomenet łącze <100 Mbit/s symetryczne ile wyciąga to nie narzekam ale coś tutaj jest nie tak z czymś czego za bardzo nie znam.

 

Dodam że jak zaznacze opcje Vqrqn.png to toreki seeduje ale na prywatnych trackerach jest to zakazane

Edytowane przez stinx
Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jak mi jeszcze raz ktoś napisze post jakimś dziwnym kolorem, dzięki któremu ciężko go odczytać, to rączki i nóżki pourywam. :P

 

Proszę o zastosowanie się do zasad działu i zamieszczenie logu z Net-log oraz ICSI Netalyzr. Bez tego nie jestem w stanie odpowiedzieć.

 

https://www.fixitpc.pl/forum-44/announcement-11-wazne-zasady-obowiazujace-w-dziale-sieci/

 

Pokaż Net-log zarówno z połączenia przez router, jak i bezpośredniego (czyli nazywanego przez Ciebie "po kablu").

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...