Skocz do zawartości

Nie instalują się aktualizacje - Kod 8024402F


sumzor

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
nie mam dostępu do komputera córki.Wysyłając zapytanie sądziłem,że wysłanie kodu błędu {"Kod 8024402F"}

pozwoli ustalić ewentualne przyczyny jego wystąpienia.

A córka sama nie może sie zarejestrować na forum i kontynuować temat? Przecież korespondujesz z nią mailowo, czyli ma internet.

 

sory Pika, nie widziałem Twojego posta.

Edytowane przez Belfegor
Odnośnik do komentarza

Zapewniam Cię że wątek prowadziłaby Picasso . Ma niesamowitą cierpliwość i instrukcje poda w sposób zrozumiały, np.

 

 

To ja dodam: po uruchomieniu "Narzędzia analizy..." skopiuj na Pulpit cały katalog C:\Windows\Logs\CBS, zapakuj do ZIP, shostuj gdzieś i podaj link do paczki. Log z "Narzędzia..." to za mało, nie wiadomo nawet czy narzędzie cokolwiek wykryje, potrzebny jest też i cały CBS.LOG.

 

Co tu jest niezrozumiałe? Trzeba pobrać narzedzie uruchomić poczekać na zakończenie działań a potem zapakować wszystko i wstawić na hosting plików, np http://www.speedyshare.com/

 

podać link do paczki i czekać na analizę i dalsze instrukcje. Ale zrobisz jak uważasz.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze raz najmocniej przepraszam za podjęcie wątku bez dostępu do komputera córki [mieszka daleko].Wiem również,że Picasso ma anielską cierpliwość,ale córka na pewno nie podejmie wątku,bo nie ma na to czasu.Wiedząc o tym,że nie ma czasu usiłowałem jej pomóc ale problem okazał się bardziej skomplikowany niż sądziłem. Dlatego proponuję zakończenie wątku.Jeszcze raz dziękuję za cirpliwość.

Odnośnik do komentarza
Nawet na to nie ma czasu zleci to specjalistycznej firmie.

 

Kolego, wybacz ale rozśmieszasz mnie. Instalacja systemu od podstaw trwa pół godziny. Zlecanie tego specjalistycznej firmie to niepotrzebny wydatek kasy. Wystarczy, że podasz na jakim sprzecie pracuje córka, lapek, stacjonarny, marka model?) i zaraz bedzie instrukcja. Rozumiem chęć pomocy ojca, ale nie rozumiem po co komuś komputer skoro nie ma dla niego czasu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...