Skocz do zawartości

Utracono połączenie z hostem. MW3


Cryt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam spory problem, a mianowicie jakiś czas temu zafundowałem sobie grę COD MW3, i nie mogę w nią normalnie grać :/ Non stop jestem wyrzucany z serwerów, z wiadomością "Utracono połączenie z hostem".

Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Mój internet jest naprawdę dobry i nie wydaję mi się, aby to on stanowił problem. Czytałem również sporo o tzw. NAT. i gdy jest on zamknięty to uniemożliwia grę. Ale on też raczej nie jest problemem, ponieważ gdy jestem w grze mam informację "Typ twojego NAT : Otwarty."

 

Czy wie ktoś co może być prowodyrem ciągłego wyrzucania mnie z serwerów :/ ?

Dodam jeszcze, że gdy to ja jestem hostem to nic się nie dzieje, tylko i wyłącznie, gdy inni gracze hostują wyrzuca mnie z lobby.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Piszesz w dziale Sieci, zatem proszę o stosowanie się do jego zasad:

https://www.fixitpc.pl/forum-44/announcement-11-wazne-zasady-obowiazujace-w-dziale-sieci/

 

Raport z Net-log zamieść w formie załącznika do postu. Do wyników ISCI Netalyzr po prostu wklej link.

 

Dodam jeszcze, że gdy to ja jestem hostem to nic się nie dzieje, tylko i wyłącznie, gdy inni gracze hostują wyrzuca mnie z lobby.

 

Akurat to nie jest dziwne. Gdy masz serwer gry u siebie, to nie jesteś z nim połączony przez sieć, więc nie narażasz się na zerwania połączenia.

 

Nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Mój internet jest naprawdę dobry i nie wydaję mi się, aby to on stanowił problem. Czytałem również sporo o tzw. NAT. i gdy jest on zamknięty to uniemożliwia grę. Ale on też raczej nie jest problemem, ponieważ gdy jestem w grze mam informację "Typ twojego NAT : Otwarty."

 

Brak przekierowanych portów (czyli zamknięty NAT) uniemożliwiałby grę przy wykorzystaniu zdalnych serwerów (czyli gdy ktoś inny hostuje) w ogóle. Nie byłbyś się w stanie połączyć.

Odnośnik do komentarza

A jak mam Ci pomóc, jak nie wiem nic na temat Twojego komputera, oprogramowania na nim zainstalowanego, połączenia z Internetem? Odpowiedziałem na to, co byłem w stanie, a zważając na ilość informacji przez Ciebie podaną, to i tak sukces...

 

Oczekujesz, że ktoś w ciemno będzie w stanie rozwiązać wszystkie Twoje problemy? Jeśli tak, to przykro mi, ale nie potrafię Ci pomóc. Proponuję poczytać inne tematy w tym dziale i zobaczyć, w jaki sposób są rozwiązywane.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...