Skocz do zawartości

Aktualizacja?


marcinkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zainstalowałem ostatnio dwie takie dziwne aktualizacje (ważne):

"Aktualizacja struktury sterowników trybu jądra/użytkownika w wersji 1.11 dla systemu Windows 7 (KB2685811), (KB2685813)"

No i na następny dzień pokazała się aktualizacja (ważna):

"nVidia - Graphics Adapter WDDM 1.1, Graphics Adapter WDDM 1.2 Other hardware - NVIDIA GeForce GT 430" (bez numeru)

Prawdę mówiąc to się spodziewałem czegoś takiego po zainstalowaniu tych wcześniej, ale nie przypuszczałem że może to być ważna aktualizacji bo przeważnie do sprzętu są aktualizacje mniej ważne.

Chciałbym więc zapytać czy powinienem to instalować (waga coś ok. 170 MB), sterowniki raczej instalowałem ze strony producenta sprzętu a nie od Microsoftu. Zastanawiam się czy to mi się nie pogryzie z tamtymi sterownikami i czegoś nie namiesza.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
MS jako ważne proponuje również Skype`a.

Skype należy do nich więc chyba muszą.

A wracając do tematu, trochę się dowiedziałem czym się różni WHQL od WDDM i podobno te drugie jest lepsze dla systemu, po za tym na frazepc piszą że jeżeli się zainstaluje nowe sterowniki WHQL od Nvidii to w dxdiag będą one wyświetlane jako WDDM i prawdopodobnie będą to te same które udostępnia Microsoft, więc chyba można by było to pobrać.

Odnośnik do komentarza
Skype należy do nich więc chyba muszą.

O tym wiem. Nie muszą. Ewentualnie powinni zaproponować jako aktualizację opcjonalną.

Jeżeli ktoś nie chce korzystać z tego programu to po instalacji w opcji Ważne soft zostanie wrąbany do sekcji Run i upierdliwie będzie żądał rejestracji i założenia konta.

 

MS lubi również NV. Tak miałem na kompie żony z kartą NV. Po zmianie karty na AMD - nie pojawiają się takie propozycje. A system cyka aż miło.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...