Skocz do zawartości

Office 2007 Enterprise - Błąd przy instalacji


m0Del

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W logu z instalacji jest to:

 

MSI(INFO): 'ModiInstallPrinter:  Error 0x800700d8: failed to add printer driver'

MSI(INFO): 'ModiInstallPrinter: Error 0x800700d8: failed to schedule add printer'

MSI(ACTIONSTART): 'Akcja 17:44:56: InstallServices. Instalowanie nowych usług'

MSI(ERROR): 'Błąd 1923.Nie można zainstalować usługi Microsoft Office Diagnostics Service (odserv). Sprawdź, czy masz wystarczające uprawnienia do instalowania usług systemowych.'

Log level changed from: Standard to: Verbose

Showing message Title: 'Instalacja', Message: 'Błąd 1923.Nie można zainstalować usługi Microsoft Office Diagnostics Service (odserv). Sprawdź, czy masz wystarczające uprawnienia do instalowania usług systemowych.'

Message returned: 5

MSI(ACTIONSTART): 'Akcja 17:45:11: ExecSecureObjects. '

MSI(INFO): 'ExecSecureObjects: Error 0x80070002: failed to set security info for object: odserv'

MSI(ERROR): 'Błąd 25521.Failed to set security descriptor on object odserv, system error: -2147024894'

MSI(INFO): 'Zakończenie akcji 17:45:11: InstallExecute. Wartość zwrócona 3.'

MSI(COMMONDATA): 'Typ komunikatu: 2, argument: 0.'

MSI(COMMONDATA): 'Typ komunikatu: 2, argument: 0.'

MSI(COMMONDATA): 'Typ komunikatu: 0, argument: 0.'

MSI(COMMONDATA): 'Typ komunikatu: 1, argument: Microsoft Office Enterprise 2007.'

MSI(ACTIONSTART): 'Akcja 17:45:12: Rollback. Wycofywanie akcji:'

User attempting to cancel setup. Confirming...

Showing message Title: 'Instalacja', Message: 'Czy na pewno chcesz anulować instalację?'

Message returned: 6

User canceled setup.

 

W bazie Microsoftu wstępne nakreślenie powodów niemożności zainstalowania określonych usług: KB926704. W opisie inna usługa i inne okoliczności instalacji, ale chodzi mi ogólnie o typ błędu i fakt, że instalacja odbywa się po uprzednim usunięciu Office, bo Office 2007 u Ciebie wcześniej był. Podsuwałam Ci w temacie w dziale diagnostyki (KLIK) infekcji to:

 

Podstawiam stosowne narzędzia pomocnicze do usuwania danych instalacyjnych Office: KLIK / KLIK.

 

Czy używałeś tego przed próbą nowej instalacji Office 2007?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nie używałem tej instrukcji do deinstalacji.

Więc tak.

Używałem Revo Uninstaller Pro, który po utworzeniu kopii zapasowej oraz kopii rejestru uruchomił standadowe pakiet do deinstalacji MsOffice 2007 Eneterprise, oraz usunął foldery które pozostały po pakiecie. Również usunełem inne powiązane pakiety typu MsOffice Assistance, ExelViver itp. Wpsisy do rejestru usunełem poprzez CCleaner.Po tych czynnościach zainstalowałem inne pakiety - dziłajace MsOffice 2007 Enterprise oraz MsOffice Professional Edition 2003. Użyłem także MicrosoftFixit50267.msi

Gdy będe miał chwilę czasu zrobię ponownie całkowitą deinstalację zeskanuję OTL, wrzucę logi od sprawdzenia czy są pozostałości po pakietach. Następnie sprawdzę czy działa "moja" instalka.

Edytowane przez m0Del
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...