Skocz do zawartości

Zbędne pliki - System Volume Information


Fak3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, sytuacja wygląda tak, że na dysku D folder "System Volume Information" zajmuje mi 11gb i w żaden sposób nie mogę się go pozbyć, bynajmniej w te znane mi sposoby, a mianowicie probowałem już:

- wyłączyć przywracanie systemu na owej partycji (choć była już wyłączona),

- usunąć ręcznie poprzez dodanie sobie uprawnień w zabezpieczeniach owego folderu, ale gdy próbuje usunąć to nic się nie dzieje. Jest to dość uciążliwe ponieważ dysk mam mały. Dodam jeszcze, że ta partycja nie była formatowana od hoho czasu i jeszcze dłużej, zawsze była pomijana przy formatowaniu partycji systemowej, dlatego też i w tym wypadku formatowanie jej całkowicie odpada.

 

Jeżeli w temat umieściłem w złym dziale to z góry przepraszam i prosze o przenieśienie. Jeżeli mam co kolwiek wrzućić to proszę o nakierowanie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
  • 2 tygodnie później...

Postanowilem to zrobic jak bede miec czas i wlasnie na to nadszedl, ale napotkalem problem plikow nie moge usunac bo... nie ma miejsca w koszu wyskakuje komunikat "The trash has reached tits maxiumum size! Clean up the trash manually." no wiec probowalem znalesc ten kosz ale na darmo, powiekszac jego rozmiar tez probowalem i tez na darmo bo opcje nie chca sie zapisac.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...