Skocz do zawartości

Komendy w oknie CMD


stanley50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Próbowałem wykonać sobie z pomocą strony CDRInfo Bootowalny pendrive USB + multiiso menu, i zatrzymałem sie na oknie gdzie wpisujemy komendy. Otóż zgodnie z instrukcją utworzyłem katakog o nazwie box na dysku c i do tego katakogu skopiowałem plik syslinux. Według instrukcji mam wywołac okno cmd i zmienić katalog komendą "cd c:box" ale przygoda z tworzeniem pendriwa kończy sie na tym oknie bo dostaje informację, system nie może odnaleźć określonej ścieżki. Może ktoś mi pomoże uporać się z tym problemem. Mój windows to 7 64bit. Acha następną komendą ma być c:\box>syslinux.exe -maf X: gdzie x to mój pendrive.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Czy to literówka? Brakuje backslasha: cd C:\box

 

działa, i o to chodziło, nieoceniona kobieta

 

oto instrukcja:

Uruchamiamy wiersz poleceń (wciskamy na klawiaturze lewy klawisz windows + R i wpisujemy komendę cmd). Po otwarciu okna zmieniamy katalog (cd c:box). Uaktualnienie linuxa następuje po wydaniu komendy: "syslinux.exe -maf X:" gdzie X jest literą naszego pendrive'a (nie zapomnijmy wcześniej zamknąć sesję w MobaLiveCD - o ile była otwarta).

 

a to cały artykuł, może więcej baboli jest:

http://dyski.cdrinfo...iso/strona4.php

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...