Skocz do zawartości

ASUS AI Recovery


stanley50

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeglądając temat "Procesy w Laptopie" Picasso napisała zapytanie w poście 10 pkt 3 "Co do ASUS AI Recovery mam nieco wątpliwości, to soft do kopii zapasowych systemu, czy w ogóle z tego korzystałeś by utworzyć Recovery DVD?", a że nie padła odpowiedź na to pytanie, a ja właśnie korzystałem aby utworzyć Recovery DVD na 6 płytach zaraz po kupnie laptopa. To spowodowało że mam teraz pewne obawy czy aby te Recovery DVD wykonane za pomocą ASUS AI Recovery jest prawidłowe i nie zawiedzie mnie w przyszłości gdyby coś sie wydarzyło, np. z dyskiem.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Jeżeli to Ci zadziała wogóle to będziesz miał dziewiczy układ - bez poprawek, zainstalowanego softu i wielu innych rzeczy.

Wg mnie takie podejście do kopii systemu nie ma żadnego sensu.

Jedyna korzyść to ewentualne przywrócenie "czystego" systemu (z całą masą śmieci Asusa).

 

I tu napiszę coś oczywistego. BLASZAKI GóRĄ.

 

Ale to wcale nie oznacza, że lapki są na przegranej pozycji.

 

Mając lapka zainwestowałbym w dwie rzeczy:

 

1. Drugi dysk

2. Soft do klonowania dysków taki, który potrafi to robić na dyskach podłączonych pod USB (jest taki).

 

Regularnie klonowałbym dysk lapka i odkładał do pudełeczka na wsiakij pażarnyj słuczaj.

Jak padnie używany to robimy tylko podmiankę. I system dalej cyka.

 

To taka rada dziadka, który nie używa lapków.

Edytowane przez wieslaw531
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...