Skocz do zawartości

Problem z szybkością


Igorov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam problem z komputerem, który bardzo zwalnia przy korzystaniu z internetu (system nie odpowiada i czasami się restartuje). Dodatkowo, chociaż nie wiem czy istnieje związek pomiędzy jednym i drugim, zainstalowany na komputerze Avast nie zezwala na włączenie zapory ogniowej (podejrzewam jakiegoś wirusa).

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu. System to Windows 7 64-bit. Załączam obowiązkowe logi.

 

Pozdrawiam

OTL.Txt

Extras.Txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Oznak infekcji brak.

 

 

mam problem z komputerem, który bardzo zwalnia przy korzystaniu z internetu (system nie odpowiada i czasami się restartuje)

 

Podejrzany: avast! Internet Security. W kwestii restartów, do wykonania punkt 5 z ogłoszenia: KLIK.

 

 

Dodatkowo, chociaż nie wiem czy istnieje związek pomiędzy jednym i drugim, zainstalowany na komputerze Avast nie zezwala na włączenie zapory ogniowej (podejrzewam jakiegoś wirusa).

 

Przecież masz zainstalowaną wersję avast! Internet Security, która ma własną zaporę. Zapora wbudowana w system jest wyłączana przez programy zewnętrzne, jeśli ingerują w filtrowanie ruchu i zakładają własną ścianę. Działanie dwóch firewalli w tym samym czasie jest niedobre, aplikacja nie dopuści do stworzenia takiego tandemu.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...