Skocz do zawartości

Karta WiFi 8level WUSB 150/150A, błąd ster. code 37


Pavilion

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Mam laptopa toshiba satellite L670-1DG windows 7. Kupiłem kartę sieciową "8level wusb 150/150A". Wgrałem program z płyty załączonej do karty i sterowniki, po podłączeniu karty do portu system zwraca bład instalacji sterownika, w men.urz. karta jest oznaczona jako nieznane (pisze realtek wifi adapter ale jest jako nieznane urządzenie), więc zrobiłem wł->sterownik->aktu. wskazując folder ze sterownikami, zainstalował je i urządzenie zostało wykryte jako realtek pojawiło się w sekcji karty sieciowe więc fajnie, ale ukazał się od razu żółty trójkąt przy nim no i jest napisane: System Windows nie może zainicjować sterownika urządzenia dla tego sprzętu. (Kod 37). Karta wymaga usb 2.0 ale napewno jest w tym porcie, bo innego niema :). Próbowałem instalacje sterowników ze strony producenta nic nie dało, reinstalacja tych na płycie też nic nie dała - napewo jest kompatybilne z windows 7. Dziwna sprawa bo instalując na pavilion'ie dv5 gdzie chyba nawet jest usb1.1 wszystko działa a na toshibie, nie. Sugerowałem się stroną microsoftu na której jest napisane, co można zrobić, ale nie wiele to pomogło. Będę bardzo wdzięczny za pomoc czego mogę jeszcze spróbować bo nie bardzo wiem co jest nie tak i co jeszcze mogę zrobić.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...