Skocz do zawartości

Faststone Capture 5.3 w wersji polskiej


nescafe

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

W menadżerze plików Free Commander jest takie narzędzie w menu na górze jak zdjęcie ekranu i do wyboru są dwie opcje - cały ekran lub jego część wybrana przez użytkownika za pomocą wskaźnika, który pokazuje się po wciśnięciu skrótu klawiaturowego...od lat używam tylko tego w zupełności wystarcza. Jeśli zaś chcesz darmowy i osobny program polecam bardzo dobry program PicPick - do zrzutów i prostej edycji grafiki...o ile pamiętam jest również w polskiej wersji

http://picpick.wiziple.net/

Odnośnik do komentarza

@wieslaw531 ja mam viste basic

 

Przepraszam ale muszę to napisać.

 

Aby uniknąć wróżenia z fusów i pisać masę postów w różnych tematach proponuję podawać pełne info o systemie oraz sprzęcie.

To wszystko może być w stopce. Jestem pewien, że nikt na tym forum nikomu nie wytknie jakości sprzętu a tym bardziej systemu.

Taka informacja BARDZO pomaga w diagnozie i właściwej poradzie.

 

Wg. mnie te informacje powinny być wymagane przy zakłdaniu postu.

Odnośnik do komentarza

@wieslaw531 sorry ale ja cie nie prosiłem o kurs robienia zrzut bo dam sobie rade sam .chodzi mi o ewentualny link do programu faststone capture 5.3 ze spolszczeniem. Ty sam chciałeś się popisać znajomością kompa i zacząłeś pisać zagadkami a po co ? a jaki system? jak by to coś miało do rzeczy. wiec nie zwalaj na mnie winy

Odnośnik do komentarza

Co do tłumaczenia, bo widzę, że temat już zdążył się zmienić. Mam ten programik rozpakowany, rozkompresowany, rozebrany i mogę go spokojnie przetłumaczyć, tylko jest jedno "ale":

 

This software must not be decompiled, disassembled, reverse engineered or otherwise modified.

Czyli: "Program nie może być dekompilpwany, deasemblowany, poddawany inżynierii wstecznej, ani w żaden inny sposób modyfikowany"; co generalnie wyklucza moją działalność.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...