Skocz do zawartości

Głośniki odbierają radio


marcinkowski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem właściwie to jest chyba wina głośników, i nie jest to chyba dokładnie radio i do końca nie wiem co to jest, mozliwe że CB, i to jest tylko jeden człowiek, który coś w kółko nadaje, mówi tak trochę po rosyjsku ale ciężko zrozumieć głos jest zniekształcony, co ciekawe nie słychać drugiej osoby, wygląda to tak jak by zadawali mu pytania a on odpowiada, dodatkowo podaje jakieś namiary.

Jest to bardzo uciążliwe bo potrafi tak gadać całe popołudnie i nie można nic posłuchać swojego.

Wiecie może jak to można zlikwidować, lub może jest jakiś sposób aby go namierzyć i dać do zrozumienia aby nadawał na innej częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

jak jeszcze napiszesz że to głośniki logitech'a i do tego X-530 to mnie to jakoś nie zdziwi. Spróbuj sciszyć suwakiem głośność karty muzycznej tak abyś musiał troszkę większą głośność ustawić na potencjometrze od głośników. No i oczywiście kombinacje z różnymi gniazdami też możesz uskutecznić (chodzi o gniazda zasilające/prądowe).

Edytowane przez picasso
16.02.2011 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi autora. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...