Skocz do zawartości

Liczne problemy z systemem


Mysza

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Tak, rozpocznij od najprostszej rzeczy, odinstaluj (o ile się da, bo to nie jest wiadome przecież po pytaniu "Czy na pewno") wszystkie wystąpienia bibliotek Visual. Jeśli to ukończy się pomyślnie, nadpisz nową instalacją:

 

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable Package (x86) + Microsoft Visual C++ 2008 Service Pack 1 Redistributable Package ATL Security Update

 

Łaty 973924 nie instaluj, zgodnie z biuletynem bezpieczeństwa łata została wyparta przez uaktualnione pakiety ATL (podany wyżej w linku):

 

Why was this bulletin revised on August 4, 2009?

 

This bulletin was revised to communicate that the Known issues with this security update section in the associated Microsoft Knowledge Base Article 969706 been revised, and that the update detection logic for KB973923 and KB973924 has been revised to correct a package re-offering issue. The original detection logic determined whether the update needed to be installed by checking to confirm that the update was not already installed. The Visual C++ Redistributable packages (KB973544, KB973551, KB973552), available from the Microsoft Download Center, are a full superset of the corresponding ATL update packages (KB973923, KB973924), available from Microsoft Update only.

Customers who have installed the updated version of the Visual C++ Redistributable package do not need to install the corresponding ATL update packages. The detection changes account for this and do not re-offer the ATL Update packages when the corresponding fixed version of the Visual C++ Redistributable update is already installed.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że te pakiety były chyba instalowane z jakiegoś CD. Lokalny plik MSI używany do deinstalacji musiał zostać "usunięty" / ścieżka doń kierująca nie istnieje. By to naprawić, do wyboru dwa sposoby:

 

 

1. Automatycznie: przez Windows Installer CleanUp usunięcie tej pozycji z listy.

 

tylko ja w tym co uruchomiłam nie miałam żadnej listy do usunięcia

 

(...)

 

może ja zły program ściągnęłam ?

http://img718.imageshack.us/i/program2w.jpg/

 

Nie wiem co uruchamiasz, ale obrazek numer dwa pokazuje proces deinstalacji programu .... Windows Installer CleanUp powinien być dostępny przez uruchomienie C:\Program Files\Windows Installer Clean Up\msicuu.exe.

 

 

2. Ręcznie: jest wymagana większa robota. Tzn. odnalezienie ciągów w rejestrze, edycja wartości by przekierować na nową ścieżkę + wstawienie deinstalatora poprzez ekstrakcję z pakietu bibliotek bazy umożliwiającej wdrożenie deinstalacji. Wstępnie podaj mi te dane:

 

Start > Uruchom > regedit i przejdź do klucza

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\numerki\InstallProperies

 

Gdzie "numerki" to jest ciąg instalacyjny i może to być bardzo różny ciąg. Np. u mnie na Vista te biblioteki są w kluczu:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\3e43b73803c7c394f8a6b2f0402e19c2\InstallProperies

 

Nie sugeruj się tym, masz przejrzeć wszystkie klucze numeryczne i szukać, który pasuje do Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package. By sobie ułatwić, wpisz w rejestrze na wyszukiwanie ciąg {837b34e3-7c30-493c-8f6a-2b0f04e2912c} (to GUI instalacyjne tego pakietu). Drugi lub trzeci wynik i powinno trafić na wyżej wymieniony klucz. Pokazuję obrazek jak to wygląda u mnie:

 

redistg.th.png

 

W środku są dwie wartości:

- InstallSource - Lokalizacja pliku MSI z którego instalowano pakiet

- LocalPackage - Zkeszowana lokalnie wersja pakietu instalacyjnego

Jeśli obie wartości kierują do fantomów i nie ma przynajmniej jednej istniejącej ścieżki, jest błąd jak z obrazka. Pokaż mi na obrazku co tam widać u Ciebie.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Klucze :

http://img338.imageshack.us/f/klucz1a.jpg/

http://img838.imageshack.us/f/klucz2.jpg/

 

Automatycznie: przez Windows Installer CleanUp usunięcie tej pozycji z listy. Nie wiem co uruchamiasz, ale obrazek numer dwa pokazuje proces deinstalacji programu .... Windows Installer CleanUp powinien być dostępny przez uruchomienie C:\Program Files\Windows Installer Clean Up\msicuu.exe.

 

To wychodzi na to, że wogóle nie uruchomiłam Windows Installer CleanUp - ściągnęłam plik na dysk D i go otworzyłam, sądząc, że w ten sposób nastąpiło uruchomienie programu - nie szukałam na dysku C

 

Ścieżka jest prawidłowa - uruchomiłam teraz wybierając te trzy pliki Visual do skasowania - zrestartuję komputer i ściągnę te wskazane pliki

 

EDIT

 

Instalator Windows - działa :D

 

Avira się zainstalowała - właśnie trwa wstępne skanowanie

 

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA POMOC @PICASSO - chciałabym jeszcze , przy czasie , dostać opinię na temat tych moich porządków z katalogami WINDOWS i WINDOWSS pod kątem negatywnych skutków, które mogłam wywołać

 

Osobne podziękowania dla @Belfegor

Odnośnik do komentarza

W kluczu tym brak obu wartości InstallSource + LocalPackage. Spróbujmy więc to oszukać:

 

1. Utwórz katalog C:\TMP. To będzie miejsce wypakowania pakietu.

 

2. Pobierz Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package. Nie instaluj tego. Pakiet trzeba rozpakować na czynniki pierwsze. Pobrany plik vcredist_x86.exe umieść bezpośrednio na dysku C:\.

 

3. W start > Uruchom > wklej po kolei komendy dwustopniowej rozbiórki pakietu:

 

C:\vcredist_x86.exe /C /T:C:\TMP

 

(Jako wynik, w katalogu C:\TMP powstanie plik VCREDI~1.EXE.)

 

C:\TMP\VCREDI~1.EXE /C /T:C:\TMP

 

(Jako wynik, w katalogu C:\TMP powinna się pojawić dodatkowa para plików MSI + CAB.)

 

4. Start > uruchom > regedit i z prawokliku na klucz:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Installer\UserData\S-1-5-18\Products\3e43b73803c7c394f8a6b2f0402e19c2\InstallProperies

 

... wybierz opcję Nowy > Wartość ciągu > przypisz nazwę InstallSource. Po utworzeniu wartości dwuklik na nią i w polu wpisz ścieżkę C:\TMP.

 

5. Spróbuj wywołać normalną deinstalację bibliotek....

 

 

 

 

EDIT:

 

Pisałam nie widząc nowego posta, więc moje instrukcje wyżej są nieaktualne. Mycha ale proszę Cię, jeśli chcesz dodać nowe informacje, a nikt jeszcze nie napisał pod spodem, stosuj buttonik Edytuj, by wprowadzić informacje, a nie pisz dwóch postów pod sobą. Połączyłam.

 

Ja tylko zaznaczę, że robota z Windows Installer CleanUp nie jest do końca odpowiednikiem ręcznej opisanej tu kombinacji. CleanUp wywala rejestracyjne dane produktu, ale nie usuwa plików z dysku. Tym nie ma się co już zajmować. Jak będzie program jakiś potrzebował Visual w wersji 2005 wystarczy nałożyć z instalatora nową paczkę.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

@Picasso

 

Dobrze - będę się stosowć ,

 

chociaż ja najczęsciej coś dopisując wybierałam Edytuj(Full)

 

... a byłem tak blisko zakończenia..... a Mycha nie uruchomiła instalatora

 

:) ale napisałam, że nie miałam żadnej listy z wyborem programów do deinstalacji - to powinno dać Ekspertowi do myślenia, że coś zrobiłam nie tak i, że trzeba podrązyć :)

 

IMHO - to moje zachowanie jak "typowa blondynka" można jakoś wytłumaczyć - skoro byłam na etapie pobierania różnych narzędzi sprzątających i zapisywałam na dysku D to zasugerowałam się, że Windows Installer Clean Up jest narzędziem działającym na podobnej zasadzie jak aswclear5 do porządków po AVAŚCIE - aswclear5 zapisałam i uruchamiałam z tej samej lokalizacji, dlatego automatem tak samo potraktowałam Windows Installer Clean Up - nie uzywałam nigdy tego programu i jakoś nie pomyślałam, że "kliknięcie" w lokalizacji, gdzie to zapisałam zainicjowało instalację programu , a nie jego funkcję "sprzątającą" - do tego późna pora i zmęczenie - pewnie odkryłabym ten program następnego dnia ;) , ale na szczęście wkroczyła @Picasso

Edytowane przez mycha69
Odnośnik do komentarza
Moj boże a byłem tak blisko zakończenia..... a Mycha nie uruchomiła instalatora

 

vs.

 

Tylko pamietaj że usuwamy pakiet

 

Windows Installer 4.5 Redistributable

 

Z tą "drobną" różnicą, że dałeś niewłaściwy pakiet do deinstalacji. :P Windows Installer 4.5 Redistributable nie ma tu nic do rzeczy.

 

 

Mycha ćwicz button Edytuj, znów dwa posty wyżej i znów je łączyłam.

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Mycha ćwicz button Edytuj, znów dwa posty wyżej i znów je łączyłam.

 

to niechcący @Picasso - jak napisałam posta to zobaczyłam odpowiedź @Belfegor i sądziłam, że wpisuję się po Jego poście :(

 

EDIT :

czas na STEROWNIKI

mam wątpliwości :

1) Mam ściągnięte (od wczoraj) na dysk sterowniki do płyty głównej z linku w poście FWaldek #35 i powstał mi taki plik

 

sterownikifwaldek.jpg

 

2) Mam też na dysku stary katalog ze sterownikami utworzony przez informatyka

 

sterownikistare.jpg

 

 

3) Mam płytę - z gwarancją z 18.03.2008 na 36 miesięcy

 

4) Mam wskazówki @Belfegor

i ściągnięte pliki do poniższego katalogu :

 

sterownikilinkbelfegor.jpg

 

 

i teraz pytania :

1) czy moja PŁYTA będzie mi wogóle potrzebna do naprawiania np. mostka ?

2) czy któryś katalog ze sterownikami należy najpierw usunąć ?

3) dostałam dwa różne linki od @FWaldek i od @Belfegor

jaka jest różnica ?

plik @FWaldek to 15.26_nforce_winxp32_international_whql , wersja pliku 4.0.100.1190

plik @Belfegor to wersja pliku 12.0.0.49974

czy to jest to samo i bez różnicy , czy może któraś wersja jest nowsza ?

Edytowane przez mycha69
Odnośnik do komentarza

...

plik @FWaldek to 15.26_nforce_winxp32_international_whql , wersja pliku 4.0.100.1190

plik @Belfegor to wersja pliku 12.0.0.49974

czy to jest to samo i bez różnicy , czy może któraś wersja jest nowsza ?

 

To co nam pokazałaś nie jest wersją sterownika a tylko wersją instalatora wykorzystanego do instalacji sterownika (wiem :P, masło maślane), jeśli już miała byś gdzieś szukać jaka jest wersja sterownika to szukaj zawsze w Readme.txt lub plikach *.inf. Dla przykładu podaje obrazek z wersjami do sterowników nforce dla WinVista/7.

 

sterh.jpg

 

Odnośnik do komentarza

Co do "Kontroler magistrali zarządzania systemem" to jest to sterownik SMBUS oddzieliłem go i jest tutaj. natomiast "Inne urzadzenie typu mostek PCI" niestety tego sterowniki nforce nie zawierają (przynajmniej mi się tak wydaje, u mne to tak wygląda:

 

zazl.jpg

) to powinien system sam wykryć a jeśli nie wykrył to trzeba to zaktualizować ręcznie z pomocą płyty Windowsa.

Odnośnik do komentarza

Mycha poszła spać :lol:

... jeszcze nie odespałam zmęczenia :blink: , więc sterownikami dopiero się zajmę - może jutro ;)

 

Tytuł mojego tematu stał się nieadekwatny do zawartości, zwłaszcza, że zastąpiłam ( na próbę) Avasta - Avirą .

Teraz temat powinien brzmieć raczej

MIX PROBLEMÓW MYCHY Z KOMPUTEREM

NAPRAWY KROK PO KROKU

albo coś w tym rodzaju ... :)

 

To co pozostaje do naprawy nadal ( oprócz pytajników w MU ) to :

1) w dalszym ciągu - zawieszanie połączeń internetowych - co najmniej kilka razy dziennie komputer jest restartowany w celu przywrócenia połączenia z siecią :(

2) sprawdzenie, czy nie ma szkód po usunięciu zdublowanego katalogu WINDOWSS - opis na początku tematu

 

CDN

=================================================================================

EDIT :

na tym forum życzenia same się spełniają, wystarczy pomysleć :D

wspomniałam o braku przestrzeni dla załączników - i proszę, jakaś "niewidzialna ręka" mi jej dodała ...

wspomniałam o nieaktualnej nazwie tematu .... i już mam :D

 

=================================================================================

EDIT 18.09.2010:

@mycha69

Tu znajdują się sterowniki do twojej płyty głównej które wyeliminują pytajniki w menadżerze urządzeń

 

Plik zainstalowany (zbiorczy) - PYTAJNIKÓW nie ma

@Belfegor- dzięki za dodatkowe wyjaśnienia i "czuwanie" nad instalacją ;)

 

 

mu16092010.jpg

 

PS. tego wszystkiego na pasku zadań już nie ma - zdjęcie jest zrobione przed dodatkowym sprzątaniem :)

 

Mam jeszcze błache PYTANIE - skoro problem z pytajnikami mam naprawiony - a w linku był jeszcze sterownik procesora , którego nie instalowałam - czy instalacja tego jest wskazana i co zmieni ? I gdzie widać jaki ja mam aktualnie sterownik procesora - może to są te same wersje ?

 

@FWaldek -

z ciekawości ,

jak się wstawia OBRAZKI tak jak Ty to robisz, żeby się zwijały i rozwijały ? :confused:

Edytowane przez mycha69
Odnośnik do komentarza

...

Mam jeszcze błahe PYTANIE - skoro problem z pytajnikami mam naprawiony - a w linku był jeszcze sterownik procesora , którego nie instalowałam - czy instalacja tego jest wskazana i co zmieni ?...

Oczywiście jeśli wszystko jest w porządku to nie musisz tego robić, ale jeśli nigdy tego nie instalowałaś to proponował bym to jednak zrobić. Sterownik ten uaktywnia w procesorze oszczędny tryb pracy, tzn gdy procesor nie jest zbytnio obciążony obniża swoje taktowanie (prędkość) oraz napięcie by oszczędzić energie elektryczną. przydaje się to wtedy gdy na przykład korzystamy przed dłuższy czas tylko z internetu, słuchamy muzyki lub oglądamy film wtedy procesor pracuje zauważalnie ciszej ( nie sam procesor a wiatrak na nim :P) nie odbija się to negatywnie na wydajności komputera, gdy ten potrzebuje większego zapotrzebowania na moc procesora, wtedy wraca do swojej nominalnej prędkości.

 

I gdzie widać jaki ja mam aktualnie sterownik procesora - może to są te same wersje ?

Musisz kliknąć w Menadżerze urządzeń na Procesory i na swój AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Procesor 4200+ (obojętnie który, w sumie to ten sam :P) i na zakładkę Sterownik. U mnie wygląda to tak:

 

sterp.jpg

 

 

@FWaldek -

z ciekawości ,

jak się wstawia OBRAZKI tak jak Ty to robisz, żeby się zwijały i rozwijały ? :confused:

 

Dodaje na początku i końcu wstawianego obrazka frazy [spoiler123]link obrazka

. Oczywiście liczby 123 opuszczasz, dodałem je teraz aby był widoczny kod.

Odnośnik do komentarza

możesz także zaktualizować sterownik procesora który znajduje się tu

To co nam pokazałaś nie jest wersją sterownika a tylko wersją instalatora wykorzystanego do instalacji sterownika (wiem :P, masło maślane), jeśli już miała byś gdzieś szukać jaka jest wersja sterownika to szukaj zawsze w Readme.txt lub plikach *.inf.

@FWaldek - możesz mi powiedzieć jaka wersja sterownika procesora jest w tym linku ?

Po kliknięciu od razu otwiera się paczka i w sumie nie wiem jaką wersję pobieram , po zapisaniu na dysk też nie mogę tego sprawdzić wg wcześniejszych instrukcji

 

wersjasterownikaproceso.jpg

 

Musisz kliknąć w Menadżerze urządzeń na Procesory i na swój AMD Athlon™ 64 X2 Dual Core Procesor 4200+ (obojętnie który, w sumie to ten sam :P) i na zakładkę Sterownik. U mnie wygląda to tak:

sterp.jpg

 

Moja aktualna wersja to 5.1.2600.0 z 2004-04-01

tego drugiego, AMD Low Level Device Driver , u mnie nie ma wogóle , czy to jakiś problem ?

 

sfw2l.jpg

 

 

PYTANIA :

1) jaka wersja jest w linku

2) czy można bezpiecznie używać opcji - aktualizuj sterownik - i wyszukać automatycznie zalecane np. ze strony , czy lepiej tej opcji z jakichś względów nie używać ?

3) czy przed uruchomieniem instalacji sterownika procesora należy też wcześniej odinstalowywać stary sterownik, czy też nowa wersja się jakos "nadpisze" ?

 

EDIT :

jeden obrazek mi wyszedł wg instrukcji :)

a z drugim muszę jeszcze coś poprawić :( - tylko nie wiem co, bo niby zrobiłam tak samo :confused:

POPRAWIONE :cheer:

Edytowane przez mycha69
Odnośnik do komentarza

@FWaldek - możesz mi powiedzieć jaka wersja sterownika procesora jest w tym linku ?

Po kliknięciu od razu otwiera się paczka i w sumie nie wiem jaką wersję pobieram , po zapisaniu na dysk też nie mogę tego sprawdzić wg wcześniejszych instrukcji

Akurat w tym przypadku wersja sterownika wpisana jest w nazwę ściąganego przez ciebie pliku, poprzedni przykład dotyczył jedynie tamtego przypadku i tu raczej nie miał większego zastosowania. Widzisz, wszystko zależy od producenta czy chce i gdzie wstawi (poinformuje) użytkownika o ściąganych wersjach sterowników.

 

 

Moja aktualna wersja to 5.1.2600.0 z 2004-04-01

tego drugiego, AMD Low Level Device Driver , u mnie nie ma wogóle , czy to jakiś problem ?

Tak ale jest to wersja Microsoftu, procesor jest produkcji AMD więc sterownik powinien też być od nich a ostatni jaki wyszedł to 1.3.2.0 z 2006.5.27.

To pojawia właśnie po zainstalowaniu wyżej wymienionych sterowników i jest odpowiedzialny właśnie za tryb oszczędny procesora.

 

PYTANIA :

1) jaka wersja jest w linku

2) czy można bezpiecznie używać opcji - aktualizuj sterownik - i wyszukać automatycznie zalecane np. ze strony , czy lepiej tej opcji z jakichś względów nie używać ?

3) czy przed uruchomieniem instalacji sterownika procesora należy też wcześniej odinstalowywać stary sterownik, czy też nowa wersja się jakoś "nadpisze" ?

1) Dokładnie jest to 1.3.2.0.0.53.

2) W tym przypadku nie jestem pewny czy aby ta funkcja miała by powodzenie ponieważ sterownik jest spakowany (skompresowany) w jednym pliku z instalatorem SETUP.EXE (w wypakowanym przez ciebie archiwum) i najprawdopodobniej niczego by nie znalazła i nie zaktualizowała.

3) Nie musisz odinstalowywać starego, system sam zadba o zrobienie kopi bezpieczeństwa, w przypadku wystąpienia problemów zawsze jest możliwość przywrócenia poprzedniej wersji.

 

EDIT :

jeden obrazek mi wyszedł wg instrukcji :)

a z drugim muszę jeszcze coś poprawić :( - tylko nie wiem co, bo niby zrobiłam tak samo :confused:

:) Zapomniałaś dodać ukośnika w drugim wyrażeniu spoiler, powinno być

. Prostym sposobem jest wpisanie wpierw wyrażeń w nawiasy a potem wklejenie między nie liku z obrazkiem.

Po więcej odsyłam tu lub w czasie pisania (edytowania) postu możesz kliknąć na Pomoc w prawym górnym rogu edytora.

 

pomoc.jpg

 

Edytowane przez FWaldek
Odnośnik do komentarza

@FWaldek

poprawiłam się i poprawiłam poprzedni post :D

 

Sterownik zainstalowałam - wersja 1.3.2.0.0.53 z 2006.5.27 - ale i tak w urządzeniach systemowych nie pojawiło mi się AMD Low Level Device Driver

 

Zapomniałaś dodać ukośnika w drugim wyrażeniu spoiler, powinno być

.

i tak i nie :P

przy pierwszym obrazku wstawiłam "spoiler" na początku i na końcu bez kreski (ukośnika ) i skoro mi się obrazek zwinął to stwierdziłam, że jest OK,

a przy drugim obrazku już się nie chciał zwinąć - i kombinowałam z tym ukośnikiem (ale tylko przy drugim obrazku, bo pierwszy przecież wyszedł :lol: ), tylko, że jak wstawiłam ukośnik to drugi obrazek wogóle zniknął ,

 

z tego wynika, że błąd zrobiłam już przy pierwszym wklejaniu nie kończąc prawidłowo linii ukrycia i stąd wyszło jak wyszło, czyli nie wyszło :lol:

 

Po więcej odsyłam tu lub w czasie pisania (edytowania) postu możesz kliknąć na Pomoc w prawym górnym rogu edytora.

pomoc.jpg

Bardzo fajne wskazówki, dzięki ;)

Odnośnik do komentarza

A propo tagu spoiler... najprościej z listy rozwijalnej 'Pozostałe style' wybrać 'Spoiler', wkleić tekst lub link i kliknąć 'Dodaj'. Żeby zrezygnować z wprowadzania tagu wystarczy kliknąć 'ESC' na klawiaturze. Można też zaznaczyć wcześniej tekst myszką i wybrać tag z listy rozwijalnej. Na tej zasadzie łatwo formatować np. czcionkę (lista rozwijalna 'Czcionki') tekstu i jej rozmiar (lista rozwijalna 'Rozmiar'), bądź wstawić link (ikonka 'Wstaw link') czy obrazek (ikonka 'Wstaw obrazek')... bez babrania się z wpisywaniem tagów z palca.

 

spoilerfixitpc.th.png

Odnośnik do komentarza

A propo tagu spoiler... najprościej z listy rozwijalnej 'Pozostałe style' wybrać 'Spoiler', wkleić tekst lub link i kliknąć 'Dodaj'.

:D a mi do tej pory nie przyszło do głowy, że w "pozostałych stylach" może być tyle ciekawych rozwiązań i nawet tam nie zajrzałam :D

 

 

Ja bym sugerował zainteresować się tematem zasilaczy. Tracer 4Life to niezbyt fortunny wybór.https://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/138-zasilacze-komputerowe/Nie twierdzę, że jest on na 100% przyczyną obecnych problemów np. dociskanie kabelków, długie uruchamianie się komputera = choć skądś to znam... ale może być nią w przyszłości

ZasilaczŻadnego dociskania kabelków nie powinno mieć miejsca! W przypadku problemów sprzętowych na bank zostaniesz poproszona o podmianę zasilacza na próbę i wtedy zdanie raportu o zachowaniu się kompa. Jeśli zdarza się, że komp przysypia w czasie normalnego użytkowania (trochę nienaturalnie długo trwa otwieranie okienek, reagowanie na polecenia… itp., że nie wspomnę o nieoczekiwanych restartach) to znak, że najwyższy czas zainwestować w zasilacz, a nie produkt zasilaczopodobny. Tzw. "czarna lista" poniżej.https://www.fixitpc.pl/index.php?/topic/138-zasilacze-komputerowe/

...

Z innych zdarzeń… jak i poprzednie = wrzuć frazę na Google i wylukaj czy da się rozwiązać problem.

Reasumując:Postaraj się wyczyścić Autostart i w miarę możliwości wyeliminować błędy z systemowego dziennika zdarzeń.PPM na ikonce Mój komputer > Zarządzaj i tam znajdziesz systemowy dziennik zdarzeń. Albo...Start > Uruchom…(wpisz) compmgmt.mscOK.

 

To teraz chyba pora zająć się bliżej tematem mojego zasilacza typ Tracer - z czarnej listy niestety :(

i eliminacją błędów z Dziennika Zdarzeń Systemowych

 

chyba najpierw przyjrzę się tym błędom - to przynajmniej nic nie kosztuje ;)

a potem pewnie przeprowadzę się do HARDWARE w sprawie zasilacza

 

EDIT :

jeszcze @Belfegor podpowiada mi temat - DEFRAGMENTACJI DYSKU - to pewnie od tego zacznę

Edytowane przez mycha69
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...