Skocz do zawartości

0x0000007B błąd


patkoz

Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
dysk segate 80 gb

+

Drive C: | 48.83 Gb Total Space | 6.60 Gb Free Space | 13.53% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive D: | 11.72 Gb Total Space | 1.39 Gb Free Space | 11.85% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive E: | 29.29 Gb Total Space | 5.12 Gb Free Space | 17.48% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive F: | 33.51 Gb Total Space | 0.22 Gb Free Space | 0.67% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive G: | 97.65 Gb Total Space | 4.49 Gb Free Space | 4.60% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive H: | 27.81 Gb Total Space | 1.19 Gb Free Space | 4.29% Space Free | Partition Type: NTFS
Drive I: | 23.44 Gb Total Space | 8.06 Gb Free Space | 34.39% Space Free | Partition Type: NTFS

+ chcesz powiedziec, ze masz ten dysk? http://dyski.cdrinfo...-ST380011A-785/

na tej platformie?

Na poczatek czekaj cierpliwie co z loga odczytaja znajacy sie na tym. Na moje oko mozesz juz robic SMART + skan powierzchni w MHDD na poczatek. Doczytaj sobie w dziale hardware jak to uczynic.

 

Nie wypowiadam sie co do potencjalnej infekcji bo nie mam o tym pojecia.

 

@edit

brak oznaczen plyty i zasilacza, ale daruj sobie te dane. Jestes nie reformowalny jak widze, a czytajac poprzednie tematy tylko sie upewniam czy cos sie zmienia. Niestety nic.

Odnośnik do komentarza

chłopie :D zasilacz i płyta niemają nic do rzeczy . ale upierdliwy chłop z Ciebie ale jak chcesz to ci powiem

 

asrock p67pro3

 

zasilacz dopasowany do zestawu

 

mam drugi dysk jeszcze ale uszkodzenie jest na tej 80 więc po co drugi ? on jest niewżzny w tym przypadku bo na nim niema partycji systemowej

 

od razu mówie że niemam infekcji tylko uszkodzony windows/ dysk 80gb bo na innym dysku z windą wszystko działa cacy ;)

 

jak jeszcze czegoś zapomniałem napisac to napisz na prv bo szkoda syfu tutaj

Odnośnik do komentarza

Jestes jak dziecko we mgle, a wydaje Ci sie, ze mozesz sobie jaja robic jakbys cokolwiek wiedzial o konfiguracji PC-ta. Spadaj na drzewo. Tyle moge Ci doradzic w tym przypadku. Na priv nie pisze i Ciebie tez o to prosze. Nie lubie relanium - preferuje alkohol, a glowa juz nie ta :lol: .

 

@edit

dzieciaku, ta plyta nie ma IDE wiec jesli masz dysk na ATA to jak podlaczyles pod plyte? Przejsciowka jak sadze. Co Ty pajacu tam odwalasz . Napisz wszystko jak na spowiedzi , albo jak wyzej spadaj na drzewo.

 

@edit

zmienilbys przynajmniej nicka http://ocforum.pl/35...-w-grach-39408/

 

mam na myśli dysk systemowy podłączony przez przejściówke sata-ata

http://ocforum.pl/35-karty-graficzne/wywala-grafike-w-grach-39408/index3.html#post469518

Odnośnik do komentarza

jaja to coś czego tobie brak . kultury także . wieśniactwo na internecie jest powszechne jak widać . co mnie obchodzi temat z ocforum .

 

przejściówka jak przejściówka

 

dysk działał do czasu aż winde wywaliło dalej działa ale windows padł

 

nicka nie zmieniam bo po co . niemam potrzeby sie ukrywać

 

zasilacz też napewno nie jest problemem więc skończ truć dupe

 

alkocholu nie polecam chyba że samogon z twojej wiejskiej stodoły choć i tego juz panu dość na dziś

 

poprostu windows sie wysypał log wrzucony kompetentni ludzie napewno pomogą a panu już podziękujemy za wątpliwą pomoc i bicie kon...znaczy piany

Odnośnik do komentarza

1. Jestes tepy - proszony o edycje posta dalej uparcie piszesz jeden pod drugim.

2. Temat grafiki ciagnales trzy miesiace uparcie twierdzac, ze dobrze konfigurujesz podzespoly. Masz http://img805.images...5/2930/badn.png swoje bebechy . Niczego tu nie widzisz?

3. Nie wykonujesz podstawowych czynnosci i zmyslasz bez sensu.

4. Masz teraz dwa / trzy dyski podpiete?

mam drugi dysk jeszcze ale uszkodzenie jest na tej 80 więc po co drugi ? on jest niewżzny w tym przypadku bo na nim niema partycji systemowej

Wiesz lepiej co jest wazne, a co nie. Poradzisz sobie napewno. Tak jak do tej pory :P . Pan dziekuje Tobie pajacu za rozrywke.

Czytajac temat z OCforum mozna sie posmiac. Trzy miesiace walczysz . Masz wiernego giermka o imieniu Sanczo-panczo? :lol:

 

@edit

misiu kolorowy, jeszcze jedna sprawa. Problem byc moze zupelnie z innej bajki, a byc moze z Twojego horroru

https://www.fixitpc.pl/topic/1260-blad-haldll-plik-nie-zostal-znaleziony-lub-jest-uszkodzony/page__hl__otlp__st__40

Jesli uwazasz, ze Twoje pyskowki pod adresem kogokolwiek robia tu wrazenie to jestes w bledzie. dostales porade o MHDD. Jesli wykluczysz mechaniczne lub logiczne bledy dysku/dyskow to oszczedzisz byc moze czasu np. picasso jesli bedzie miala czas na Twoje problemy. Mozesz nauczyc sie czegos w koncu lub mialczec jak kotek :D .

Odnośnik do komentarza

1 nie widze - gdybym widział to bym nie pytał proste . nie dla Cb ale dla normalnych ludzi

2 podstawowa czynność to odlanie sie po wstaniu i ją wykonuje

3 teraz podpiąłem sobie dysk awaryjny na którym komputer działa - z nowo postawionym systemem żebym miał dostęp do forum

4 wyjdź wieśniaku z tamatu bo potrafisz tylko Mnie obrażać bez sensu to jest chcesz obrażać to na sadistic albo inną wioche.pl tam to pasuje .myśle że na powaznym forum twoje dziecinne odzywki są nie na miejscu .

5 osoby czytające temat ocenią kto kogo obraża i pyskuje

6 nie wiem gdzie zmyślam chętnie udowodnie że nie ale poprosze o odrobine kultury (o ile cie na to stać ?)

 

 

na innym komputerze ten uszkodzony dysk działał tyle że windows musiał być odpalony z innego ale pliki z tej 80 były dostępne

Odnośnik do komentarza

Do autora.

 

Widze, że z tematu zrobila sie sieczka. Czasem bywa. Kilka słow na temat błedu: nie dalej jak wczoraj wywołałem ten sam bład w czasie instalacji XP na dysku Sata bez wymaganych sterowników. Zrobiłem to celowo i z premedytacją.

 

Z OTL wynika że nie ładują się w ogóle sterowniki systemowe. To niejako tłumaczy bład. Poza tym jest wpis, który ( trudno mi określić, bo nie posiadam plytki OTLPE) sugerować może obecność rootkita

 

O10 - Protocol_Catalog9\Catalog_Entries\000000000004 -  File not found
O10 - Protocol_Catalog9\Catalog_Entries\000000000005 -  File not found

 

Ale to nic pewnego. Powtarzam, nie jestem w stanie właściwie zinterpretować tego, co podał OTL. Jeśli na tym dysku masz jakieś dane, które chcesz zachować należy skopiować wszystko przez OTLPE na pena lub inny nośnik.

MarekB słusznie prawi. Przejściówki Ata Sata mogły strzelić, dysk mógł strzelić. Należy po skopiowaniu danych zrobic skan MHDD. Może się okazac że to czysto sprzetowa sytuacja. Dysk mógł poprostu pasc. Tu nie ma sie nad czym litować.

 

na innym komputerze ten uszkodzony dysk działał tyle że windows musiał być odpalony z innego ale pliki z tej 80 były dostępne

Normalna sytuacja. Rzadko kiedy system postawiony na innym kompie zagra po podpieciu dysku do innej konfiguracji. Musi być spełnione kilka warunkow, ale to nie ten tamat na wyjaśnienia. Więc skoro coś na tym dysku masz istotnego skopiuj sobie dane i rób skan MHDD. Przynajmniej bedzie jasność, co do stanu technicznego urządzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...