Skocz do zawartości

To urządzenie może działać szybciej- usb


swiderfan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moj problem przedstawia się nastepująco, mianowicie posiadam płytę główną asus m2n-e i w specyfikacji napisane jest: 10 portów usb 1.1/2.0. Gdy podlaczam urzadzenie usb do przedniedo panelu z usb wyswietla sie komunikat: To urzadzenie moze dzialac szybciej. Jaka jest tego przyczyna? Przeciez powinienen dzialac w standardzie 2.0 prawda? Mam winde xp sp 3, wiec sterowniki powinnienem miec automatycznie w systemie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Nie bardzo wiem, gdzie mam ten ptaszek odznaczyc, nie wiem gdzie jest ta zakładka, o ile w ogole znajduje sie w systemie xp, bo jak czytalem readyboost jest od visty dopiero, chyba ze cos zle rozumiem. W kazdym razie niekiedy, gdy podlaczam urzadzenie usb do przedniego panelu komputera wyskakuje mi komunikat: http://www.otofotki....9-23_222407.jpg z tym, ze na windows xp. Specyfikacja mojej plyty glownej to http://www.arest.pl/...AM2/wlasciwosci . Takze z tego co rozumiem kazdy moj port obsluguje usb 2.0, a nie wiem dlaczego wtedy wyskakuje mi owy komunikat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Przepraszam za tak późne odswierzenie tematu. Nie bylo mnie bardzo długo, totez dostep do internetu mialem wyjatkowo ograniczony, a nie lubie pozostawiac niedokonczonych spraw. Screen podalem w poscie wyzej, jest identyczny, z tym że w systemie xp. Najprawdopodobniej problem juz rozwiazany, byc moze porty usb, ktore mam z przodu obudowy dzialaja na 1.1, a dopiero te od płyty głownej z tyłu to 2.0. Taka sugestie dostalem na priv.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...