Skocz do zawartości

Zwiększony ping.


Promilos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od jakiegoś czasu <parę miesięcy> ,mam powiększone pingi.Miałem od 0 do 5 teraz mam 15-20 niby niedużo sie zwiększyły ale chciałbym sie dowiedzieć co to spowodowało.Wcześniej miałem awasta teraz mam eseta może to przez to?

Wirusów raczej nie mam bo niedawno komp był czyszczony a eset niczego nieznajduje w dokładnym skanie.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Konkretów praktycznie brak: do czego pingowałeś? co zmieniałeś przez ten czas w sieci (chodzi o kable, sprzęt itd.)?

 

Możesz oczywiście na próbę wywalić ESET-a i sprawdzić, jak to wygląda bez niego.

 

Odpal Wiersz poleceń, wpisz i podaj wyniki:

 

ipconfig /all

ping fixitpc.pl

ping 194.109.6.97

Nic nie zmieniałem.Test łącza robiłem bez żadnych programów właczonych specjalnie tylko to co mi sie włacza podczas uruchamiania ESET,Windowsblinds ,IDM,Reatlek Hd Audio ,Hp Digital Imaging Monitor.

http://screenshooter.net/59170959/ucdtklo poprawka

Odnośnik do komentarza

odinstalowanie eseta nic nie zmieniło.

10575454.jpg

Na tym samym tescie łacza miałem jeszcze pare godzin temu szybkość download około 8000 a teraz ponad 2000.Ale to chyba jest spowodowane tym że jest to własnie Ethranet .Kiedys wysłałem mejla do zarządcy sieci że wieczorem wolniej mi ściaga niż np.rano odpowiedział że wieczorem wiecej ludzi siedzi i dlatego.

Odnośnik do komentarza

A do czego pingowałeś?

0 (słownie: zero) to dostaniesz w odpowiedzi tylko przy pingu do 127.0.0.1 lub localhost. To jedno i to samo = Twój komputer. Zwykle czas takiego pingu to 0,2 ms.

No robiłem test łacza tak jak teraz zrobiłem bez właczonych gier itd.

Ja miałem zero nie wiem może coś mi żle tetowało ale zawsze tak było.Czasem do 5

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...