Skocz do zawartości

Menadżer załączników - mała pojemność


picasso

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że zaczyna się usuwanie Załączników (w Malware usuwanie logów całkowicie psuje temat i uniemożliwia powtórne prześledzenie czy nie zaszedł błąd analizy), w celu odrezerwowania sobie miejsca. Na chwilę obecną podniosłam więc na szybko i ostrożnie defaultowy poziom IPB 500KB do 2000KB dla grupy Użytkownicy. Jeśli zabraknie miejsca, zamiast usuwać i niszczyć temat proszę to zgłosić, to wprowadzę rozszerzenie mechanizmu.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Chciałbym się spytać czy nie można by zwiększyć menadżera załączników (najlepiej bez żadnych limitów) przynajmniej dla tych co piszą tutoriale (użytkownicy zaawansowani,moderatorzy) ,wiele serwerów hostingowych nie jest wiarygodna i nie można im zbytnio ufać - przykład pad przed rokiem serwera xs.to czy zamknięcie serwera OdSiebie prze policję :P . Oczywiście rozwiązaniem byłoby założenie własnego serwera czy wykup konta na jakimś dobrym serwerze - ale to kosztuje a ja nie widzę powodu dokładania do tego choćby centa - ja mogę wspomóc forum wyłącznie intelektualnie ;) a nie finansowo.

Odnośnik do komentarza

Chyba optymalnym zagraniem na teraz będzie tu stworzenie maski nowej grupy użytkowników i komu będzie brakować to zgłasza się z prośbą i zostaje przypisany do drugiej grupy, dopóki nie wymyślę czegoś nowego. W związku z tym, że sprawa inicjowana od zera i ekspresem, brałam parametry miejsca serwera typu "początkowego". To oznacza, że asekuracyjnie, uwzględniając różne wydarzenia, nie mogę jeszcze w tym momencie przypisać dla całej grupy Użytkownicy, sukcesywnie wzrastającej liczbowo, nieograniczonej przestrzeni. Miałam w zamiarze obserwować rozwój sytuacji i jeśli zajdzie pilna potrzeba szarpnąć się na większy magazyn. Na razie serwis ma wiek niemowlęcy i po prostu nie wiem czy mam już inwestować kolejne finanse.

 

Ewentualnie .... jeszcze taka opcja jest, że mogę rzucać wskazane przygotowane obrazy bezpośrednio na serwer do określonej ścieżki i podać linki bezpośrednie. To jednak ma ten mankament, że użytkownik nie będzie miał dostępu do tej ścieżki i wpływu na zarządzanie i wszelkie manipulacje z obrazem przechodziłyby przez ręce administratora. Jest to niewygodne i wątpliwym mi się wydaje, by to komuś pasowało tak do końca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...