Skocz do zawartości

sphere

Użytkownicy
 • Postów

  23
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez sphere

 1. Witam, mam dokładnie ten sam router i też miałem z tym problemy. U mnie pomogła konfiguracja ACL tak by router dostępny był tylko z sieci LAN. W załączniku zrzut z moją konfiguracją routera.
 2. Witam, mam problem z logowaniem na niektóre szyfrowane strony (np. bank) z Internet Explorera, czasami wyskoczy jakiś błąd związany z ole32.dll bądź z pamięcią. W czasie skanowania Kaspersky wykrył trojana. Poniżej logi. OTL.Txt Extras.Txt kas.txt
 3. Skrypt OTLa się wykonał, plik host wyresetowany, IE8 i aktualizacje porobione, sprzątanie wykonane.
 4. No masz rację, sprawdziłem i to są pliki od programu ManyCam. TDSSKiller nic nie wykrył. Temat można zamknąć. Wymieniłem taśmę dysku i BSODy ustały. Dzięki za pomoc
 5. Już wcześniej debugowałem te zrzuty pamięci ale nie wiele mi to pomogło w rozwiązaniu problemu jak dotąd. Ale może coś podpowiecie Jest jeszcze jeden problem nie działa zapora systemu windows. Nie można jej uruchomić. Z zaporą już sobie poradziłem BlueScreenView.txt WinDBG.txt
 6. Skrypt poszedł ale w nowym logu część tego powróciła. Ogólnie komputer ciągle ma BSODy choć nie wiem czy to ma coś wspólnego z infekcją!? Narazie poza memtestem zrobiłem jeszcze skan powierzchni dysku przez MHDD. 06302012_225828.txt OTL.Txt
 7. Nie znalazłem czegoś takiego jak Ashampoo PO Toolbar. Cała reszta się wykonała. AdwCleanerS1.txt 06302012_193553.txt OTL.Txt
 8. Przeskanowałem kompa kuzyna przy pomocy DrWeb CureIt i znalazł kilka wirusów między innymi w folderze urzytkownika, plikach tymczasowych, koszu, folderze przywracania i w pliku acpi.sys (ten ostatni został wyleczony a część znalezionych plików usunięta). Raportu nie dołącze bo nie mam BSOD niestety był szybszy niż ja z zapisaniem loga z CureIt Poniżej załączam wymagane logi. Odnośnie tematu BSODów to sprawdziłem narazie pamięć memtestem. Results of screen317's Security Check version 0.99.42 Windows XP Service Pack 3 x86 Internet Explorer 6 Out of date! ``````````````Antivirus/Firewall Check:`````````````` WMI entry may not exist for antivirus; attempting automatic update. `````````Anti-malware/Other Utilities Check:````````` CCleaner Java 6 Update 33 Java version out of Date! Adobe Flash Player 11.3.300.262 Adobe Reader 9 Adobe Reader out of Date! Mozilla Firefox 10.0.2 Firefox out of Date! ````````Process Check: objlist.exe by Laurent```````` `````````````````System Health check````````````````` Total Fragmentation on Drive C:: ````````````````````End of Log`````````````````````` `````` OTL.Txt Extras.Txt gmer.txt
 9. Nie prościej użyć jakiegoś archiwizera do podzielenia tego do rozmiarów CD / DVD ?
 10. A mi się wydaję że to ma być jakiś dłuższy test. Choć to tylko moje zgadywanie, na podstawie dwóch zdań z tej stronki, Current overall results for MRG Flash Test Project 2011 oraz Tests performed 24h later will not be listed in the results table.
 11. Dobrych tutoriali nie brakuje w internecie: http://www.diydatarecovery.nl/MBRtool_manual.htm x:\> MBRtool /BCK /DSK:0 /FIL:filename x:\> MBRtool /RST /DSK:0 /FIL:filename gdzie x to litera napędu, dal dyskietki A: te 2 instukcje są właśnie z niego i powinny Ci pasować.
 12. Pierwszy link z google http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-m61p-s3_10/download/
 13. Jeśli masz płytkę z jakimś innym officem, powinien przy próbie instalacji wykryć poprzednią wersję i zaproponować odinstalowanie tej 97. Choć dokładnie nie wiem do jakiej wersji officea to zadziała. A jak nie to jak pisał Dawid, ewentualnie możesz się jeszcze posłużyć jakimś dodatkowym programem do odinstalowywania typu RevoUninstaller. Ewentualnie jeszcze jest Office Resource Kit 2000: http://www.microsoft.com/office/orkarchive/2000ddl.htm http://download.microsoft.com/download/6/b/3/6b34f4c7-44e6-4d85-91d9-1acf9479da7d/orktools.exe i tam znajdziesz Removal Wizard który powinien tu pasować.
 14. Trudno zgadnąć co może być przyczyną, może po prostu założona partycja FAT ma w MBR wpisany większy rozmiar niż ta karta ma w rzeczywistości fizycznej pojemności (może ta karta to jakiś fake ?! - skąd masz te kartę ?), bo ten błąd oznacza że nie można odczytać ostatnich sektorów nośnika do zapisania kopi boot sektora NTFS. Jeśli masz możliwość to spróbuj skopiować najpierw te dane z karty, i zamiast konwersji spróbować ją sformatować.
 15. Wszystko jest na ich stronie: http://code.google.com/p/x360ce/wiki/MainPage http://code.google.com/p/x360ce/downloads/list Oczywiście Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) masz zainstalowane ? Jak nie przejrzyj pierwszego linka. Program oraz Xinput znajdziesz w drugim linku, ale wcale Xinputa nie musisz potrzebować, wszystko zależy od twojego kontrolera.
 16. Uaktualnij do najnowszej wersji ten program i sprawdź czy działa. Jak nie pomoże to dorzuć jeszcze najnowszego xinputa. Wszytko znajdziesz na stronie programu.
 17. Cóż tu można napisać, można się tylko domyślać (zgadywać) że chcesz odpalić program do emulacji kontrolera xbox 360, możesz wyłączyć debugowanie ale to raczej nie pomoże sprawić ze ten program zadział. Najlepiej napisz co robisz - jaki kontroler chcesz uruchomić.
 18. Czytając to co napisałeś wnioskuję, że musiałeś nadpisać tablicę partycji na tym dysku którego partycja była widoczna jako D: Nie piszesz, jaki system plików masz/miałeś na tej utraconej partycji D: (180GB) ani czy rzeczywiście ta partycja zajmowała cały dysk, więc trudno coś wysnuć, ale biorąc pod uwagę że zapisałeś tam ~1,9GB danych, i to że tablica partycji musiała się nadpisać, to szansę na odzyskanie całej partycji są raczej znikome, pozostaje CI tylko odzyskać to czego nie nadpisałeś, np. TestDisk-iem jak wspomniał @stivo P.S. Na twoim miejscu wypróbował bym jeszcze DMDE. Co prawda w wersji free danych nie odzyskasz (chyba że chce Ci się to robić ręcznie plik po pliku), ale przynajmniej się dowiesz czy system plików nie jest poważnie uszkodzony. Jak się będziesz bawił w odzyskiwanie to montuj ten dysk w trybie tylko do odczytu, a najlepiej jeśli masz taką możliwość wykonaj sobie jego kopie po-sektorową 1:1.
 19. Jak zwykle w pierwszej chwili wyraziłem się niezbyt jasno A moja poprawka posta się trochę za późno pojawiła. Nie chodziło mi o zerowanie MBR (pierwszego sektora dysku) bo jest jasne że windows po tym nie wstanie, tylko całej reszty pierwszej ścieżki czyli sektorów 2-63 (przy założeniu numeracji od 1)
 20. Nadpisanie MBR i reszty sektorów na pierwszej ścieżce można wykonać z pod samego windowa programami typu DMDE, HxD itp. Trzeba tylko uważać co się robi.
 21. Nie jest to atrybut krytyczny, ale google radzi czym prędzej zrobić backup danych i wymienić dysk Pewności miał nie będziesz do póki nie wymienisz dysku, ale w pierwszym poście pisałeś że wszystko inne już dokładnie sprawdziłeś więc to pewnie ten dysk.
 22. Spróbuj przez: adres: 192.168.100.1 login: admin hasło: w2402 Zawsze możesz wyłączyć rozgłaszanie SSID-a, zabezpieczenie to na dobrą sprawę żadne, ale przynajmniej bez odrobiny wysiłku i chęci szukania żaden z twoich sąsiadów nie dowie się o istnieniu twojej sieci.
 23. Windows 7 Enterprise 90-day Trial Przedłużenie okresu użytkowania o kolejne 90 dni. Podane informacje maja charakter informacyjny, przedłużanie użytkowania systemu jest nie zgodne z licencją na której udostępniany jest ta wersja Windowsa. 1. Ściągamy obraz ISO z systemem ze strony Microsoftu 2. Wypalany obraz ISO. 3. Instalujemy Windows 7 Enterprise. 4. Przeprowadzamy aktywację systemu (mamy na to 10 dni) i dostajemy 90 dni na użytkowanie naszego windowsa. 5. Pod koniec 90-dniowego okresu resetujemy status licencji z użyciem skryptu slmgr -rearm i znów dostajemy 10 dni na aktywację. 6. Aktywujemy Windowsa i dostajemy ponownie 90 dni okresu próbnego. Instrukcja dość krótka ale może się przydać jeśli ktoś używa w/w systemu i nie pali się do ponownej instalacji
×
×
 • Dodaj nową pozycję...