Skocz do zawartości

Krzysztof1974

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  63
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Krzysztof1974

 1. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Temat nie aktualny z ukrywaniem partycji.
 2. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Mam tutaj jeszcze jedno pytanie, co zrobić aby ukryć partycje w systemie Windows. Mam oto obrazek jak poniżej i chciałbym aby partycje E:\ F:\ oraz G:\ nie zostały pokazane podczas uruchomienia drugiego systemu.
 3. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Rozumiem i dziękuje Microsofter. Zrobiłem tak jak napisałeś. Jeszcze raz dziękuje. Może ktoś inny napisze jak używać programu bcdedit.
 4. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Dziękuję za odpowiedź Microsofter. Troszkę się pogubiłem. Ale po kolei: czyli rozumiem że nic nie mam co kombinować z RAID. Koleina sprawa: zainstalować drugi dysk ( pierwszy dysk z Windowsem 10 odłączyć od płyty głównej) - po zainstalowaniu drugiego dysku podłączyć z powrotem dysk pierwszy z Windowsem 10. CZY DOBRZE ROZUMIEM. Aby podczas startu komputera, pojawiło się okienko z wyborem dysku to trzeba użyć programu Bcdedit. Czy możesz napisać jak to zrobić w programie Bcdedit aby wyświetlił się wybór dysku do uruchomienia.
 5. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Chciałbym coś takie jak w linku poniżej tylko nie wiem czy to działa na dwa dyski.
 6. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Dziękuje za odpowiedź Microsofter. A czy można jak to kiedyś pamiętam że po włączeniu komputera pojawił się komunikat który dysk wybrać i o ile mnie pamięć nie myli miałem około 30 sekund na podjęcie decyzji który dysk wybrać i po wybraniu, aby się uruchomił dysk i to chyba się w biosie ustawiało.
 7. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Zrozumiałem i dziękuje za odpowiedzi. Mam jeszcze takie pytanie co zrobić aby po uruchomieniu komputera nie wchodzić do biosu a można było wybrać z którego dysku uruchomić Windows 10 - tz. z tego pierwszego lub drugiego dysku. Nie używając aplikacji BCDedit.
 8. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Mam dwa dyski. Na jednym jest zainstalowany Windows 10, na drugim dysku nic nie ma. Bios komputera widzi ten drugi dysk ale nie wiem jak zainstalować Windows 10 - piszę o tym drugim dysku. Proszę napisać co trzeba zrobić aby zainstalować Windows 10 na drugim dysku oraz aby można było wybrać podczas uruchamiania komputera z którego uruchomi się Windows.
 9. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Prawdopodobnie (mogę się mylić) jest brak sterownika raid. Próbowałem wgrać ale nic z tego nie wyszło. To znaczy że pierwszy dysk można uruchomić a drugi dysk bios widzi ale nie można go uruchomić ani nie wgrać Windows 10.
 10. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Na samym początku dziękuje za odpowiedź. Na jednym dysku jest zainstalowany Windows 10 - na drugim nie bo nie mogę uruchomić drugiego dysku aby wgrać Windows 10. W sumie mają być dwa dyski - na obydwóch dyskach ma być zainstalowany Windows 10.
 11. Krzysztof1974

  Dwa dyski

  Mam taki problem. Mam w komputerze dwa dyski - Samsung 860 PRO SSD 1TB oraz Samsung 970 Evo Plus 2TB. Mam te dwa dyski wpięte do komputera. Chciałbym aby podczas uruchomienia Windowsa 10 - była możliwość wyboru który dysk chciałbym uruchomić. Problem polega na tym że Windows 10 widzi obydwa dyski , jak i bios ale po włączeniu komputera Windows 10 pokazuje ciągle tylko i wyłącznie dysk Samsung 860 PRO SSD 1TB i nie ma możliwości wyboru dysku. Co zrobić (może coś robię źle) aby Windows pokazywał podczas uruchamiania który dysk uruchomić - być może w biosie coś jeszcze trzeba ustawiać (ale nie wiem co). Mój system to Windows 10 64 bit Pro oraz płyta Gigabyte X399 AORUS Gaming 7. Za wszelkie informacje i rady jak to wszystko zrobić dziękuje z góry.
 12. Dziękuję za odpowiedź - pojawia się informacja File is not available for download
 13. To to wiem - dziękuje za informacje.
 14. Nie możesz pobrać tej wersji - zawsze jest najnowsza wersja a więc 2004
 15. Poszukuję programu do czyszczenia do komputera, program może być płatny ale z licencją wieczystą (taką jaką ma program Winrar) lub darmowy. Nie chcę korzystać więcej z CClenera, bo jestem nie zadowolony. Za wszelkie informacje dziękuje z góry.
 16. Nie wiem czy to ma związek z Twoim przypadkiem, ale u mnie najnowsza wersja oraz poprzednie wersje Firefoxa ciągle tworzą problemy. Jak te problemy wyglądały - mam otwarte kilka kart w przeglądarce i gdy przechodzić pomiędzy okienkami w przeglądarce to bardzo często pojawia się błąd o awarii okienka - przeglądarka (o ile pamiętam) prosi o zamknięcie oraz ponowne otwarcie karty.
 17. Dziękuje za odpowiedź. Mam taki poważny problem - chciałem pobrać Windows 10 wer. 1909 PL ale trudno znaleźć i pobrać ją jako plik iso w internecie. Czy ktoś wie gdzie tą wersje można pobrać. Za informacje dziękuje z góry.
 18. Czy ktoś na tym forum w ogóle odpowiada.
 19. Mam takie pytanie, nie będę zakładał nowego postu. Jak przejść (zrobić aktualizacje) z Windows 10 wersja 2004 do wersji Windows 10 1909, przy czym aby zachowały się wszystkie dane na twardym dysku.
 20. Mam takie pytanie. Posiadam dwa komputery z Windows 10 64 bitowym z tym samym sprzętem - oczywiście każdy sprzęt ma swój numer seryjny (a wiec procesor, kartę graficzną, płytę główną oraz zasilacz i inne podzespołu komputera). Mam podzielony system na dwie partycje. A więc - partycję C oraz D. Te same partycje są na obu komputerach. Partycja C na obu komputerach ma różne wielkości w Mb. Bardzo zależmy mi na tym aby te same partycje miały tę samą wielkość oraz rozmiar. Dodam jeszcze na obu komputerach i partycjach są zainstalowane te same programy. Mimo to na jednym z komputerów, partycja ma prawie o 4 Gb więcej niż drugi komputer. Moje pytanie brzmi, jak to sprawdzić i jak to zrobić aby obydwie partycje tą samą wielkość. Pomimo czyszczenia systemu z niepotrzebnych plików ta różnica pozostaje.
 21. Proszę czytać uważnie : Proszę napisać jak podłączyć dwa komputery w lan przez ruter ale z brakiem dostępu do internetu pod Windows 10 x64 Professional .
 22. Mam takie pytanie. Proszę napisać jak podłączyć dwa komputery w lan przez ruter ale z brakiem dostępu do internetu pod Windows 10 x64 Professional. Za wszelką pomoc Dziękuje z góry.
 23. Proszę bardzo i dziękuje za odpowiedź. Addition_16-09-2019 16.15.33.txt FRST_16-09-2019 16.15.33.txt Shortcut_16-09-2019 16.15.33.txt
 24. Mam takie pytanie. Proszę napisać jak sprawdzić i dlaczego tak się dzieje że jak włączę komputer to od razu uruchamia się Word 2007. Jest to opcja niepotrzebna i zbędna i nie chciałbym aby tak było. Za wszelką pomoc dziękuje z góry. -- Krzysztof
×
×
 • Dodaj nową pozycję...