Skocz do zawartości

Placio74

Użytkownicy
 • Liczba zawartości

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Placio74

 • Tytuł
  Użytkownik
 • Urodziny 1974-09-26

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Elbląg
 1. W Ustawienia > Odtwarzanie > Strumień wyjściowy masz ustawione odpowiednie opcje?
 2. Czy aby na pewno w katalogu \WINDOWS\system32\ nie ma pliku DivXControlPanelApplet.cpl?
 3. A dla IE masz zainstalowaną osobną wersję Flash Player'a? Firefox korzysta z wtyczki NPAPI (Opera i Chrome również), natomiast Internet Explorer korzysta z wtyczki ActiveX. Dla obu wtyczek są osobne instalki.
 4. U mnie bez problemów (na aktualnej wersji stabilnej, beta i rozwojowej). Sprawdź w trybie awaryjnym przeglądarki oraz na osobnym 'czystym' profilu.
 5. - foobar2000 plus dekoder dla APE (Monkey's Audio) i enkoder Lame - AIMP Tools - LameXP
 6. Placio74

  Minefield (Firefox) 4 PL beta

  Może nie w 100%, ale poniższe wersje rozszerzeń działają w Firefoksie 4: - Tab Mix Plus 0.3.8.5pre.100723a - Firebug 1.6X.0a18 - Greasemonkey 0.8.20100408.6-mod for firefox 4.0b2 (to nieoficjalna modyfikacja) - Fast Dial 2.23b3 BTW Jeśli ktoś korzystał z rozszerzenia Options Menu, to dla Firefoksa 4 powstało podobne Extension Options Menu.
 7. Placio74

  Minefield (Firefox) 4 PL beta

  Command line arguments Utwórz osobny profil (uruchomienie Firefoksa z opcją -profilemanager). Edytuj skróty do Firefoksa i Minefield: - dodaj uruchomienie z wybranym profilem: -p "nazwa profilu", - dodaj jednoczesne uruchamianie różnych wersji lub profili: -no-remote. Przykład: C:\Program Files\Minefield\firefox.exe -p Minefield -no-remote BTW Odnośnie niekompatybilnych rozszerzeń... Przydatnym rozszerzeniem jest oczywiście Add-on Compatibility Reporter (tym bardziej że umożliwia wysyłanie raportów czy dane rozszerzenie jeszcze działa, czy już nie). Jednak i tak trzeba poczekać na dostosowanie części rozszerzeń (między innymi FireBug, Tab Mix Plus czy Greasemonkey)...
 8. Jeszcze raz przeczytaj zdanie z którego wcześniej zacytowałeś fragment (a w odpowiedzi (?) napisałeś o czymś innym). Nie napisałem że nie można tych danych wyeksportować (korzystając z dodatkowego oprogramowania) czy zupełnie odczytać (w samej przeglądarce).
 9. Czyżbyś nie zauważył że chodziło o to jak w przeglądarkach zapisane są hasła i loginy (w natywnych plikach przeglądarki)? Owszem, można korzystając z dodatku lub zewnętrznego oprogramowania wyeksportować loginy i hasła z Firefoksa. Jednak nie można tego łatwo zaimportować do Opery - trzeba to zrobić ręcznie ('wklepując', bądź metodą 'copy/paste'). Przypomnę że temat dotyczy transferu danych z Firefoksa do Opery. Transfer do tej samej przeglądarki raczej nie jest problemem.
 10. Nie. Nie ma sposobu na transfer haseł i loginów pomiędzy Firefoksem i Operą (mam na myśli nie tylko przeniesienie z Firefoksa do Opery, ale również odwrotne działanie). W obu przeglądarkach hasła i loginy są 'zahashowane' (nie można ich odczytać przez prosty podgląd tekstowy), a przy stosowaniu hasła głównego dodatkowo szyfrowane. Akurat użytkownicy Google Chrome mają pecha - ich dane (jak na razie) w ogóle nie są zabezpieczone.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...