Skocz do zawartości

Dziwne zachowanie komputera


Colors

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś parę dni temu przeinstalowałam system i zaczęły się jakieś problemy... dzisiaj postanowiłam jeszcze raz przeskanować antywirusem. Po jakichś 30% skanowania komputer zresetował się samowolnie. Rozpoczęłam ponownie skanowanie, sytuacja się powtórzyła... również trochę mam problemy z portami, które wydają się "niedomknięte", wyskakują jakieś dziwne errory po próbie zamknięcia ich. Czasem nieraz system się zatnie i trzeba resetować, bo nawet myszką ani drgnie. Wcześniej też przeinstalowywałam system w tym miesiącu, ale dlatego, że po bardzo długim czasie komputer tego potrzebował. Proszę o sprawdzenie logów :)

OTL.Txt

Extras.Txt

gmer.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji. Temat przenoszę do działu Windows XP.

 

 

Jakieś parę dni temu przeinstalowałam system i zaczęły się jakieś problemy...

 

To znacznie oddala koncepcję infekcji. Problem może tworzyć przeciwna strona:

 

 

Czasem nieraz system się zatnie i trzeba resetować, bo nawet myszką ani drgnie.

 

W raportach bije w oczy COMODO Internet Security. Najmocniejszy obiekt z niedomyślnych zestawionych w logu ...

 

 

również trochę mam problemy z portami, które wydają się "niedomknięte", wyskakują jakieś dziwne errory po próbie zamknięcia ich

 

Jakie błędy?

 

 

PS. I odinstaluj pasek sponsoringowy (niestety wszedł z The KMPlayer). Przez Panel sterowania rozpraw się z Ask Toolbar + KMPlayer Toolbar Updater, następnie w Firefox w Dodatkach odinstaluj KMPlayer Toolbar. Na koniec przejedź AdwCleaner (opcja Delete).

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...