Skocz do zawartości

Ukash mnie karze!


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
ale załączniki nadal nie mogą być dodawane.

 

Tak właściwie to ja nie wiem teraz na czym to polega, jaką usterkę masz na myśli. Mówiłeś wcześniej:

 

klawisz załączania jest nieaktywny - "rączka" się pojawia, ale podkreślenie nie i nawet po przeinstalowaniu nie działa

 

U mmnie, jak mówiłam, brak podkreślenia, najeżdżam i po chwili pojawia się rączka, żadnego podkreślenia nie ma (i nie pojawia się ono wcale). Po pokazaniu rączki klikam rączką i otwiera się okno pop-up ładowania plików z dysku. Zadaję więc pytanie: co się dzieje jak po pokazaniu rączki klikniesz w napis Załącz plik?

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Jest dokładnie tak, jak przedtem: po kliknięciu na klawisz nic się nie dzieje, po dwukliku zaznacz sie wyraz (zał. 1).

Niestety, wróciła także konieczność przeładowywania strony logowania przed każdym logowaniem do poczty, ponieważ w przyciwnym razie pojawia sie komunikat jak w zał. 2. Jak pisałem, na świeżo, poza instalowaniu Opery mogłem zalogować się normalnie, ale już kolejne próby (mimo wylogowywania przed zamknieciem) zakończyły sie fiaskiem.

 

Mam obok drugi komputer, z taką samą Operą i na tym samym łączu i dodawanie załączników działa normalnie (pojawia się podkreślenie klawisza i otwiera okno do dodawania plików - zał.3), choć logowanie już nie (trzeba przeładować, choć początkowo było bez problemów).

post-4988-0-56325500-1343478554_thumb.jpg

post-4988-0-04305500-1343478638_thumb.jpg

post-4988-0-49293400-1343502464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...