Skocz do zawartości

Brak reakcji na kursor myszki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proszę o pomoc.

Windows XP 32 bitowy.

 

Mam problem z reakcją na kursor myszki. A mianowicie kursor reaguje zgodnie z ruchem myszki ale kiedy klikam na coś np. jakieś polecenia w wordzie, linki na stronie to muszę to wielokrotnie ponawiać zanim będzie jakaś reakcja a czasami np. jeśli mam kilka dokumentów lub stron otwartych i chcę zamknąć jeden z nich to jedno kliknięcie zamyka od razu dwa lub trzy z nich.

Skanowanie Avirą nic nie wykazało. Użyłem ComboFix i pokazało, że usunęło pliki pricegong.

Poniżej załączam logi.

Z góry dziękuję za pomoc.

Extras.Txt

OTL.Txt

GMER.txt

ComboFix.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Brak oznak infekcji, temat zmienia dział.

 

 

Mam problem z reakcją na kursor myszki. A mianowicie kursor reaguje zgodnie z ruchem myszki ale kiedy klikam na coś np. jakieś polecenia w wordzie, linki na stronie to muszę to wielokrotnie ponawiać zanim będzie jakaś reakcja a czasami np. jeśli mam kilka dokumentów lub stron otwartych i chcę zamknąć jeden z nich to jedno kliknięcie zamyka od razu dwa lub trzy z nich.

 

Co to za rodzaj myszy? Czy jesteś w stanie przetestować czy to samo zachodzi na innej alternatywnej myszce?

 

 

Użyłem ComboFix i pokazało, że usunęło pliki pricegong.

 

To są nadużycia ComboFix. Ten program nie służy do uruchamiania przy każdym problemie systemowym jak leci: KLIK. Uruchomiłeś go niepotrzebnie, tylko wymęczyłeś system. Teraz należy go prawidłowo odinstalować w Start > Uruchom wklejając polecenie:

 

"C:\Documents and settings\PC\Pulpit\ComboFix.exe" /uninstall

 

A to co usunął nie ma żadnego znaczenia, zresztą do likwidacji tego typu adware używa się mniej inwazyjnego AdwCleaner a nie ComboFix. I zastosuj również AdwCleaner, gdyż w logu widać odpadki adware Conduit i OpenCandy.

 

PS. I nadal widzę stare sterowniki nVidia, jak zaznaczałam we wcześniejszym temacie (KLIK).

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Bardzo przepraszam za problem to jednak myszka - najprostsze rozwiązanie - nawet o tym nie pomyślałem, ponieważ kursor myszki przesuwał się zgodnie z jej ruchem tylko przy klikaniu nie reagował dobrze.

 

Jeżeli chodzi o sterowniki nie zaktualizowałem ich ponieważ przy próbie aktualizacji w menedżerze urządzeń wyskakuje komunikat, że aktualizacja nie powiodła się bo są to sterowniki najbardziej odpowiednie, natomiast na stronie nvidia nie mogłem znaleźć żadnej aktualizacji. Znalazłem taką stronę

 

http://www.driveridentifier.com/scan/download.php?item_id=61028954&scanid=09F91B888BCB4E74B177A672A068A575&hardware_id=PCI%5CVEN_10DE%26DEV_0450

 

Czy któryś z tych sterowników byłby odpowiedni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...