Skocz do zawartości

Caly czas pojawiajacy sie wirus na stronie internetowej


Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wchodze na http://untraffic.pl/oferta i http://maratsafin.ovh.org/ eset wykrywa mi wirusa tak jest prawie za kazdym razem nie moge go usunac wirus to:JS.Iframe.EF kon trojanski

,JS Kriyptik,

Js trojan downloader agent a

Jesli chodzi o inny wirus to Nod nie chce mi np. usunac robaka pokazuje go w komputerze i dopiero innym programem go usuwa dlaczego?Zmienic go na inny czy moze da sie go naprawic.

Przy sciaganiu plikow nie moge dac wiecej niz 2 linki bo nie pozwoli daje ok i nie sciaga trzeciego linku nie wim czy to tych wiru sprawka tak an stronach rapidtraffic i pobierz.biz

OTL.Txt

GMER.txt

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Log z OTL niepełny, brakuje Extras (opcja "Rejestr - skan dodatkowy" nie została ustawiona na "Użyj filtrowania"). W logach brak notowalnych oznak infekcji. Nie wygląda jednak na to, że przeprowadziłeś wszystkie zalecone wcześniej operacje: KLIK. Nadal widać śmiecia uTorrentBar Toolbar w IE + Google Chrome, a także Windows niezaktualizowany.

 

 

Gdy wchodze na http://untraffic.pl/oferta i http://maratsafin.ovh.org/ eset wykrywa mi wirusa tak jest prawie za kazdym razem nie moge go usunac wirus to:JS.Iframe.EF kon trojanski

,JS Kriyptik,

Js trojan downloader agent a

 

Przeklej z dziennika ESET jak to jest wykrywane. Te wyniki sugerują, że problem tkwi w tych stronach (iFrame = infekcja wklejkowa, zmodyfikowany kod strony). Aczkolwiek skaner Wepawet nie pokazuje mi tu żadnych dziwnych rzeczy.

 

 

Jesli chodzi o inny wirus to Nod nie chce mi np. usunac robaka pokazuje go w komputerze i dopiero innym programem go usuwa dlaczego?Zmienic go na inny czy moze da sie go naprawic.

 

Ale nie wiadomo jaki typ infekcji, toteż nie mogę tego ocenić. Poza tym: NOD przestarzały (aktualnie to już darmowe antywirusy mają nowocześniejszą technikę) i skrakowany = bez żalu bym się z nim żegnała. I po raz trzeci przypominam: aktualizacje Windows. Antywirus, nawet najświetniejszy, nigdy nie nadrobi tej luki, nie zastąpi łat.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Otl nie moze zrobic extras.txt Ustawilem Rejestr - skan dodatkowy" nie została ustawiona na "Użyj filtrowania i gdy otl skonczyl skanowac wyskakuje blad danych pisze to:

Win 32 error code 23

data error (cycling redundancy check)

UTorrentBar Toolbar nie moge odinstalowac w windows wyskakuje potwierdzenie daje ok i nie nic sie nie pojawia

Dziennik ESET.txt

Odnośnik do komentarza
UTorrentBar Toolbar nie moge odinstalowac w windows wyskakuje potwierdzenie daje ok i nie nic sie nie pojawia

 

Wykończ to ręcznie. Uruchom OTL i w sekcji Własne opcje skanowania / skrypt wklej:

 

:OTL
IE - HKLM\..\URLSearchHook: {bf7380fa-e3b4-4db2-af3e-9d8783a45bfc} - C:\Program Files\uTorrentBar\prxtbuTor.dll (Conduit Ltd.)
IE - HKU\S-1-5-21-2620197854-1719786493-1418023469-1000\..\URLSearchHook: {bf7380fa-e3b4-4db2-af3e-9d8783a45bfc} - C:\Program Files\uTorrentBar\prxtbuTor.dll (Conduit Ltd.)
O2 - BHO: (uTorrentBar Toolbar) - {bf7380fa-e3b4-4db2-af3e-9d8783a45bfc} - C:\Program Files\uTorrentBar\prxtbuTor.dll (Conduit Ltd.)
O3 - HKLM\..\Toolbar: (uTorrentBar Toolbar) - {bf7380fa-e3b4-4db2-af3e-9d8783a45bfc} - C:\Program Files\uTorrentBar\prxtbuTor.dll (Conduit Ltd.)
O3 - HKU\S-1-5-21-2620197854-1719786493-1418023469-1000\..\Toolbar\WebBrowser: (uTorrentBar Toolbar) - {BF7380FA-E3B4-4DB2-AF3E-9D8783A45BFC} - C:\Program Files\uTorrentBar\prxtbuTor.dll (Conduit Ltd.)
O8 - Extra context menu item: Ściągaj z Mipony - file://C:\Program Files\MiPony\Browser\IEContext.htm File not found
CHR - Extension: uTorrentBar = C:\Users\Joanna\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\bejbohlohkkgompgecdcbbglkpjfjgdj\2.3.0.15_0\
DRV - File not found [Kernel | Auto | Stopped] -- C:\Program Files\Anti Keylogger Elite\AKEProtect.sys -- (AKEProtect)
 
:Files
C:\Program Files\uTorrentBar
C:\Program Files\mozilla firefox\searchplugins\fcmdSrchddr.xml
 
:Reg
[-HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall\uTorrentBar Toolbar]
 
:Commands
[emptytemp]

 

Adnotacja dla innych czytających: skrypt unikatowy - dopasowany tylko i wyłącznie pod ten system, proszę nie stosować na swoich systemach.

 

Klik w Wykonaj skrypt. Przedstaw log z wynikami usuwania.

 

 


Co do reszty:

 

1. Sprawdź ten system za pomocą mini skanera Kaspersky Virus Removal Tool - w konfiguracji zaznacz wszystkie obszary do skanowania, co wydłuży znacznie skan, ale będzie rzetelniejszą weryfikacją. Przedstaw raport z wynikami typu "Detected...", o ile coś takiego będzie.

 

2. ESET odinstaluj. Jest stary i skrakowany. Po deinstalacji popraw z poziomu Trybu awaryjnego narzędziem ESET Uninstaller. Co w zamian? Tu już darmowy Avast w najnowszej wersji spełni swe zadanie (ma osłonę Web jak ESET).

 

3. Sprawdź dysk pod kątem błędów.

 

4. Aktualizacji Windows nadal aktualne. Jaki jest powód, że ich unikasz?

 

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Pomożesz mi usunąć całkowicie starego noda(Prubowalem go usunac recznie ale chyba nic z tego i nortona tez i programem norton removable tool). Ne mogę zrobić kopii zapasowej która sie robi przed użyciem ESET Uninstaller a nie chce stracić danych wiec może inaczej go wywalić i zostało mi coś jeszcze w systemie po nortonie mam nowego noda na dysku ale mi wykrywa nortona wiec go nie instalowałem

Aktualizacje później zrobię nie mam czasu na razie, w kasperskim skanować na domyślnych czy z zaznaczonymi wszystkimi partycjami

 

NORTONA WYKRYWA GDY CHCE ZAINSTALOWAĆ NOWEGO NODA WIEC COŚ ZOSTAŁO Z NIEGO PRóBOWAŁEM PRZEZ PROGRAM i RĘCZNIE NIC NIE DAŁO RĘCZNIE TZN. PLIKI W REJESTRZE W I Z CZYSZCZENIEM REJESTRU CCLEANER FOLDERY

Ups z tym kasperski pospieszyłem się nie doczytałem nie maialem czasu i dlatego to pytanie

Fajnie skanuje ten program 10% w 1godz 35 min

Skan Otl utorrent.txt

Odnośnik do komentarza
Prubowalem go usunac recznie ale chyba nic z tego i nortona tez i programem norton removable tool

 

Co rozumiesz przez "ręcznie"? Chyba nie kasację na ślepo folderów? Poza tym, o co chodzi z Nortonem?

 

 

Ne mogę zrobić kopii zapasowej która sie robi przed użyciem ESET Uninstaller a nie chce stracić danych wiec może inaczej go wywalić

 

To jest standardowy asekuracyjny tekst w opisie, a narzędzie jest jedynym odpowiednim i specjalizowanym w usuwaniu ESET. Zrób sobie punkt Przywracania systemu, zastosuj narzędzie ESET Uninstaller zgodnie z opisem z poziomu Trybu awaryjnego.

 

 

w kasperskim skanować na domyślnych czy z zaznaczonymi wszystkimi partycjami

 

Przecież napisałam:

 

w konfiguracji zaznacz wszystkie obszary do skanowania, co wydłuży znacznie skan, ale będzie rzetelniejszą weryfikacją

 

 

.

Edytowane przez picasso
27.08.2012 - Temat zostaje zamknięty z powodu braku odpowiedzi. //picasso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...