Skocz do zawartości

Problem z instalowaniem aplikacji


muszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem na moim stacjonarnym PC, że nie mogę zainstalować żadnego dobrego antywirusa. Próuję np. zainstalowac NOD'a i wyskakuje błąd "Ta wersja programu nie jest dedykowana dla systemu operacyjnego serwera" Ten problem pojawia się tylko na moim PC ;/ Mam wgraną Win7 x64, u brata na laptopie także jest Win7 x64 i wszystko normalnie się instaluje. Problem także jest z zainstalowaniem np, drukarki ; /

post-4185-0-58961300-1337631996_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

A więc ta, Windows 7 Ultimate, mam wszystkie aktualizacje itd.

i zdjęcia wkładam z podanych ścieżek w tamtym poście.

Jak coś więcej trzeba podać to żaden problem.

 

P.S ten problem mam od dłuższego czasu i nawet przeinstalowanie systemu na czysto nie pomogło, myślałem, że może coś się nie zainstalowało dobrze.

post-4185-0-48135300-1337633525_thumb.jpg

post-4185-0-27431900-1337633529_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
P.S ten problem mam od dłuższego czasu i nawet przeinstalowanie systemu na czysto nie pomogło

 

Ponawiam pytanie: "z jakiego źródła instalowałeś Windows 7 i czy nośnik był modyfikowany w jakiś sposób" (czyli: sztuczne integracje aktualizacji, wycinanie / dointegrowanie innych komponentów).

 

 

A więc ta, Windows 7 Ultimate, mam wszystkie aktualizacje itd.

 

A na to nie wygląda. Wg ciągów identyfikacyjnych z obrazków jest to goły Windows 7, nie ma zainstalowanego SP1.

 

 

Problem także jest z zainstalowaniem np, drukarki ; /

 

Jak to się objawia?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

Nasuwają się wnioski: problem jest w obrazie systemu, gdyż usterka występuje także po czystej instalacji systemu. Nie potrafię wytłumaczyć zjawiska w inny sposób na chwilę obecną. Czy masz potwierdzenie, że ten okazyjny Windows z Allegro był na 100% niemodyfikowany / nieprzerabiany, płytka ma oryginalne tłoczenia i opakowanie?

 

Brak SP1, to sprawdź czy ten Windows w ogóle się aktualizuje, czy jesteś w stanie wyszukać, pobrać i zainstalować aktualizacje. A jeśli nie, to jakie błędy się ujawniają.

 

PS. Mam też pytanie: czym jest dyktowany wybór instalacji starszej wersji "ESET Smart Security 4".

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

1. Niby pudełko i płyta są oryginalne, przynajmniej tak wyglądają.

2. Aktualizacje wczoraj wszystkie zainstalowałem których nie było, lecz pośród nich nie było do wyboru SP1.

3. ESET Smart Security 4 ogólnie mam wykupioną najnowszą wersję lecz sprawdzałem czy na tej pójdzie bo nie wiedziałem czym to jest spowodowane, że nie instalują mi się rzeczy.

 

Napisze do allegrowicza, który sprzedawał te Win7 i zobaczymy co powie.

Odnośnik do komentarza
2. Aktualizacje wczoraj wszystkie zainstalowałem których nie było, lecz pośród nich nie było do wyboru SP1.

 

KB2498452 - Skoro SP1 się nie pokazał, Windows Update nie klasyfikuje systemu jako spełniającego wymagania do instalacji, np. może brakować którejś aktualizacji niezbędnej do nałożenia przed SP1. Czy na pewno powtórzyłeś wyszukiwanie Windows Update kilka razy nie poprzestając na jednej rundzie, czy na pewno nie oczekuje na instalację coś?

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Jeśli zakupiłeś nieoryginalnego Windowsa zgłoś się z tym bezpośrednio do MS - często bywa tak, że Ty otrzymasz oryginalną kopię w zamian za informację o nieuczciwym sprzedawcy. Wystarczy tylko komplet informacji.

 

Majaque dobrze wiedzieć ;>

 

Zainstalowałem od nowa Win7 no i jak narazie problemu nie widzę, Antywirus zainstalował się i inne programy. ;>

Dziękuje wszystkim za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...