Skocz do zawartości

Nie działa PPM


Rekomendowane odpowiedzi

Wykonałem wszystko (prawie) jak zalecałaś, z wyjątkiem jednej ścieżki C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\LocalLow\Sun\Java\Deployment\cache\6.0 w której jest 60 folderów do których trzeba nadać uprawnienia. Czy jest możliwość zrobienia tego automatycznie?

 

Nie zadawałam tu automatycznego resetu uprawnień dlatego, że w innych tematach to okazało się nieskuteczne i skończyło się i tak na ręcznym. Można zrobić inaczej, gdyż ten katalog nie jest ważny (cache Java): zbootuj z płyty Kaspersky Rescue Disk (płyta pomija uprawnienia Windows) i za pomocą menedżera plików usuń cały katalog C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\LocalLow\Sun.

 

 

Przypadkiem zajrzałem do właściwości cmd i oto co zobaczyłem: rys. poniżej. Czy jest to niepokojące?

 

Wyświetla się tu SID nieznanego konta S-1-5-21-2832593597-82593854-3999562208-1006. SID Twojego konta w tym systemie to S-1-5-21-2907328465-675054942-1606570992-1001. Czy tu przypadkiem nie było wcześniej jakiegoś drugiego konta użytkownika, które zostało po prostu usunięte?

 

 

Zaglądałem dlatego,że w stacjonarnym chciałem uruchomić cmd.exe jako administrator i nie mam takiej opcji. Zakładać nowy wątek odnośnie stacjonarnego, czy ciągniemy dalej w tym?

 

Przeznacz na to nowy temat w dziale Windows.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.
Drugiego konta nie było, na drugiej partycji jest zainstalowana Vista. Czy z poziomu Visty,albo Linuxem CD usunę ten katalog?

 

- To może to "nieznane konto" to jest konto z systemu Vista (jeżeli uzyskiwano dostęp między systemami), konto wygląda na możliwe do usunięcia w spisie kont dopuszczonych.

- Nie, z poziomu Vista nie usuniesz tego katalogu, problemem będą nadal uprawnienia. Dlatego właśnie podałam płytę Linuxową, która omija uprawnienia = Kaspersky Rescue Disk.

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...