Skocz do zawartości

Powracający SpeedupPC i inne śmieci


Rekomendowane odpowiedzi

Pomoc jest darmowa, ale proszę rozważ przekazanie dotacji na utrzymanie serwisu: klik.

Temat przenoszę do działu Windows. Opis problemu biedny, tzn. na czym polega "powracanie" i gdzie oraz o jakie "inne śmieci" chodzi. W raportach nie ma ani jednego ani drugiego.... Jedyny widoczny "speed" to "Need for Speed World" :P

 

 

PS. Z Dziennika zdarzeń drobny błąd:

 

Error - 2012-05-17 12:31:18 | Computer Name = kompGrzegorz | Source = Service Control Manager | ID = 7026

Description = Nie można załadować następujących sterowników startu rozruchowego

lub systemowego: HWiNFO32

 

Start > w polu szukania wpisz devmgmt.msc > w menu Widok włącz pokazywanie ukrytych. W sekcji "Sterowniki niezgodne z Plug and Play" odinstaluj HWiNFO32.

 

 

[2012-05-11 17:11:02 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Users\Grzegorz\AppData\Roaming\OpenCandy

[2012-05-11 17:11:02 | 000,000,000 | ---D | C] -- C:\Program Files (x86)\CDBurnerXP

 

Minimalna adnotacja, czyli CDBurnerXP i utworzony przez niego folder adware OpenCandy. Na Pulpicie posiadasz AdwCleaner, zastosuj go (dedykuje ten obiekt). A stary Ad-Remover odinstaluj.

 

 

 

.

Odnośnik do komentarza

powracanie polega na tym,że jeszcze dziś w nocy inicjował mi wiersz polecenia po uruchomieniu systemu mi wcześniejszej de instalacji z poziomy programy i ich funkcje.A inne śmieci to v9 z którymi sobie dałem rade tylko się zastanawiam jakimś cudem one się zainstalowały przecież ja odhaczam ptaszki...

Szczątek z HWiNFO32 usunięty OpenCandy też dzięki wielkie Speedy Woman:)

 

PS ale mi piękna składnia wyszła:D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...